Ana içeriğe atla

Kayıtlar

Aralık 12, 2010 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

CHP Kurultayı ve Sosyalist Sol..

CHP Kurultayı yarın (18 Aralık 2010 günü) toplanıyor. İki gün sürecek, önemli bir kurultay bu. Bizler, yani sosyalist sol çevreler ne kadar mesafeli, eleştirel ve reddiyeci yaklaşırsak yaklaşalım, bu kurultay Türkiye’deki rejim tartışmaları, toplumsal muhalef güçlerinin konumu ve solun geleceği konusunda önem taşıyor.

Çünkü CHP’nin hitap ettiği alan, bu konudaki bütün keskin söyleme karşın, sosyalist ya da devrimci sol güçlerin ve hareketlerin de üzerinde çalıştığı araziye işaret etmektedir.


CHP örgütlerinde sosyalist hareketten gelen on binlerce insanın çalışıyor olması bir yana, hepimiz biliriz ki bir AKP’liye göre CHP’li il ya da ilçe yönetcisiyle asgari düzeyde ortak bir dil tutturmamız daha mümkün ve kolaydır.

Çünkü, 60 yıldır muhalefette olan, Cumhuriyet devriminin ilerici birikiminin bir ölçüde temsilcisi konumundaki CHP, bütün liberal propagandaya karşın sol’a açık bir yapıyı il ve ilçe örgütleri düzeyinde barındırmaktadır.

Dolayısıyla bu değerlendirme bir saptama ve realite olara…

Behzat Ç. 19 Aralık İzle

Behzat Ç., Teras Bar’ın karşısındaki binada bir güvenlik kamerasının terası gördüğünü fark eder. Kameranın Berna’nın intihar anını da çekmiş olabileceğini düşünen Behzat Ç., kamera kaydının peşine düşer.Şule, Behzat Ç.’nin oturduğu mahalleye taşınan Tayyar ile arkadaş olur. Behzat Ç. aniden ortaya çıkan bu gizemli adamın, Şule’nin etrafında dolaşmasından rahatsız olmuştur.Yaşar adlı bir tır şoförü evinde ölü bulunmuştur. Behzat Ç. ve ekibi aldıkları cinayet ihbarı üzerine olay yerine giderler. Yapılan ilk incelemeler maktulün, sert bir cisimle kafasına aldığı darbeler sonucu öldüğünü ortaya koyar.

BKM Mutfak 19 Aralık İzle

Bir reklam ajansı, yeni bir süt reklamı için ilginç fikirler aramaktadır. Herkes fikrini sırasıyla söyler ama hepsi çok yavandır. Şirketin çaycısının da bir fikri vardır. Konuşmasına izin verilmeyen çaycı için bir mucize gerçekleşir. Çaycıya gelen “iyilik perisi” sayesinde bir anda her şey değişir.Evde pijama partisi veren kızlar, partiden sıkılınca ruh çağırırlar. Gelen ruh sayesinde tüm sırlar açığa çıkarken, ruhun kim olduğu gerçeği pijama partisine damgasını vuracaktır.Ana Haber Bülteni ile gündem konuları birer birer ekrana gelecek. Wikileaks Hanife lakaplı mahalle dedikoducusu, eski iki bodyguardın web sitesi kurma hikayesi ve internet kullanma konusunda eğitim veren bir hocanın açıklayıcı bilgileri bu hafta Ana Haber Bülteni’nde.Yağmurlu bir günde otobüs durağında taksi bekleyen iki adamın, durağa gelen şarapçı ve bindikleri taksiciyle yaşadıkları ilginç diyaloglar da ekrana gelecek. Yeni evlenen çift eve gelir. Gece için kadın müzik dinlemek isterken adam acele…

Aşk Bir Hayal 19 Aralık İzle

Asmin Mardin’de tutsak edildiği konakta cinnetin eşiğine kadar gelmiştir artık. Miran çaresizdir. İstanbul’da ise küçük Altay her gün biraz daha iyileşmektedir. Küçük Altay’ın tıpkı babası gibi kapanmayan tek yarası Asmin’in yokluğudur.Nevin cezaevinden çıktıktan sonra boş durmaz. Miran’la bağlantısını devam ettiren Nevin Reşo’nun hastalanıp hastaneye kaldırıldığını öğrenir. Harekete geçen Nevin Reşo’yu hastaneden kaçırıp Miran’a götürmek için plan yapar. Fatma cezaevinde oğlunun yolunu gözlerken, Nevin yine tüm dengeleri alt üst etmek için kolları sıvamıştır.Küçük Altay’ı görmeye gelen Mardin ahalisi, Baran, Gabriel, Güle ve özellikle de Maryam İstanbul’da zor günler yaşarlar.

Bitmeyen Şarkı 25 Aralık Fragmanı

Bitmeyen Şarkı Dizisi’nin 25 Aralık 2010 tarihinde yayınlanacak olan 16. Bölüm fragmanını ATV ekranlarında yayınlanmaya başladığı andan itibaren online olarak kısa sürede siteye eklenecektir. Buradan izleyebilirsiniz.

Arka Sıradakiler 19 Aralık İzle

Filiz ve Meral korkunç kazanın ardından ölümle yüzyüze gelmiştir. Bu korkunç anda Filiz’in imdadına yetişecek kişi Oktay’dan başkası değildir. Oktay’ın Filiz’i bulup yardım etme çabaları yeni sorunlara sebeb olacaktır. Saffet olanların sorumlusu olarak gördüğü Filiz’den intikam almaya kararlıdır.Oktay bu durumda tarafsız kalıp olaylara karışmamayı başarabilecek mi? Yoksa o da Filiz gibi, Saffet’in intikam duygularının hedefi mi olacak ? Zehra ve Ali birbirlerine askerden sonrası için söz verirler. Yüzük takmak isteyen çiftin planları beklenmedik olaylar nedeniyle bir türlü gerçekleşemez.Yadigar Kerem’i bulmak için herşeyini ortaya koymuştur.

Yahşi Cazibe 25 Aralık Fragmanı

Yahşi Cazibe Dizisi’nin 25 Aralık 2010 tarihinde yayınlanacak olan 24. Bölüm fragmanını ATV ekranlarında yayınlanmaya başladığı andan itibaren online olarak kısa sürede siteye eklenecektir. Buradan izleyebilirsiniz.

Akasya Durağı 25 Aralık Fragmanı

Akasya Durağı Dizisi’nin 25 Aralık 2010 tarihinde yayınlanacak olan 100. Bölüm fragmanını Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladığı andan itibaren online olarak kısa sürede siteye eklenecektir. Buradan izleyebilirsiniz.

Küçük Kadınlar 25 Aralık Fragmanı

Küçük Kadınlar Dizisi’nin 25 Aralık 2010 tarihinde yayınlanacak olan 109. Bölüm fragmanını Star TV ekranlarında yayınlanmaya başladığı andan itibaren online olarak kısa sürede siteye eklenecektir. Buradan izleyebilirsiniz.

Öğretmen Kemal 25 Aralık Fragmanı

Öğretmen Kemal Dizisi’nin 25 Aralık 2010 tarihinde yayınlanacak olan 12. Bölüm fragmanını Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başladığı andan itibaren online olarak kısa sürede siteye eklenecektir. Buradan izleyebilirsiniz.

50 Liranın altında yılbaşı hediyeleri

Blog Listem

*
TUANA'NIN DÜNYASI
Mikrodalga Fırında Mısır Patlatma
1 saat önce
*
embir
Embir yine bişi yaptı / bag organizer
4 saat önce
*
Birileri anlatsın
Yüzük Yastığı
4 saat önce
*
"Ruşen's Craft and Decor Diary"
new ornaments / yeni süsler
5 saat önce
*
Ayça'nın "Kişisel" Karalama Defteri
Kendimle Gurur Duydum :))))
5 saat önce
*
!!! BİRDEMLİKSOHBET - Resimli Yemek Tariflerinin Bulunduğu Yemek Sitesi
Ispanaklı -Pırasalı el açma böreği VE Su Böreği Nasıl Yapılır?
6 saat önce
*
FİLİZ'İN EVİNE HOŞGELDİNİZ...
BU EV SAHİBİ BİZE EV ALDIRIR...
6 saat önce
*
Kara Kuzumla Yaşadıklarımız
Karakuzumun oklavasından:)
7 saat önce
*
TASARIMDA BUGÜN
UYKUM ....................:(
13 saat önce
*
DERYAYLA
PASTA GÖRÜNÜMLÜ PATATES SALATASI
17 saat önce
*
ZARİFÇE
BUGÜN DE BUNLAR ESTİ
18 saat önce
*
hepsusluydum
Maviş Kolye- Keçe Yelek
19 saat önce
*
Ev Günlüğü
MUHTEŞEM YÜZYIL
23 saat önce
*
*;*elişlerim*;*
Merhaba
1 gün önce
*
piti piti
Aşure yaptım..
1 gün önce
*
Asuman la
Bekliyorum ; Muhteşem Yüzyıl
1 gün önce
*
ALPİ HARİKALAR Dİ…

Çarpım Tablosu nasıl öğretilir

Çarpım tablosu ezberleme deyince çocukların tüyleri diken diken oluyor,ama kurtuluşu yok.Çarpım tablosu olmadan çarpma bölme yapamaz problemlerin içinden çıkamazlar bunun için şart :)

Ben çarpım tablosunu çocuklarıma öğretirken zorlanmadım.Öncelikle buradaki kartı hazırlamanızı tavsiye ederim.Sağlam bir karton üzerine yapıştırın ve çocuğunuz eline tutuşturun gördüğünüz gibi bu bir periyodik cetvel gibi bir şey.9 kere 7 diye çocuğunuza sorduğunuz zaman iki sayının buluştuğu nokta sonuçtur.(örnek yıldızla işaretledim)Bu şekilde bula bula elinde kartla bir kaç gün geçirince öğrenir.Zorlamayın sıkmayın ama bol bol sorun bırakın sayıları kendisi elindeki kartla bulsun bir süre sonra artık sonuçları ezberlemiş olacaktır.Bunun yanı sıra her gün 1 kere ayrı bi matematik defterine tabloyu yazdırın.Yazarken hem göz hem el hemde beyin öğrenir. Kısa zaman sonra tabloyu zorlamadan adı gibi ezberlemiş olur :)

Saç düzleştiricisi ile bukle yapmak

Bu yataktan yeni kalkmış gibi görünen şirin kız bildiğimiz seramik saç düzleştirici ile sadece saçın  düzelmeyeceğini aynı zamanda bukleli-dalgalı olabiliceğini ispatlarcasına bir video ders hazırlamış. Pek de güzel olmuş.. izleyelim öğrenelim gerçi benim emektar taraklı kurutma makinası da yapıyor ama neyyse...

emo saçı nasıl yapılır

Emo; son yıllarda ülkemizde de bir grup gencin tarz olarak benimsediği bir akım olarak özetlenebilir. Emo‘lar genellikle aykırı saç modelleri, giyimleri ve dinledikleri müzik tarzı ile sosyal hayatta farklılaşmaktadırlar.

Bu kültürü, daha doğrusu bu akımı benimseyen kişiler; toplumda yalnız olduklarını, mutsuzluklarını, kimse tarafından anlaşılamadıklarını savunurlar. Depresif ve melankolik tutumları ile kendi aralarında özel bir bağ kuran Emo’lar, kimi çevrelerce ciddiye alınmamakta, eleştirilmekte ve özentilik ile suçlanmaktadır.Saçları gözleri’nin önünü kapatacak şekilde şekillendirilmiş, düz ve çoğu zaman parlak bir görünüme sahip emo gençlerine, genelde bir çok farklılığı aynı anda gözler önüne seren İstanbul/İstiklal Caddesi taraflarında sıkça rastlamak mümkündür.

Amerikan kökenli bu akımın en çok merak edilen ve kimi zaman dalga konusu yapılan Saç Modelleri‘ni yine amerikalı bir genç YouTUBE üzerinde yayımladığı bir video görseli ile ti’ye almış ve çektiği bu video ile 4 aşamal…

mayasız pizza hamuru tarifi

Malzemeler

Hamuru için

* 1 adet yumurta
* 100 ml zeytinyağı
* 1 su bardağı süt
* 5 su bardağı un
* 1 paket kabartma tozu
* 1/2 çay kaşığı sarımsak tozu
* tuz

Sosu için* 1 tatlı kaşığı domates salçası
* 1/2 tatlı kaşığı ketçap
* 1 çay kaşığı acı sos
* 1 tatlı kaşığı Kekik
* 1 tatlı kaşığı fesleğen
* 2 yemek kaşığı zeytinyağı

Üstü için

* 1 su bardağı rendelenmiş kaşar peynir
* 10 dilim sucuk
* 10 adet çekirdeği çıkartılmış zeytin
* 10 adet kiraz domates
* 10 adet mantar konservesi
* 10 adet arpacık soğan

Hazırlanışı

1. Üst için kullanılacak malzemeler ortadan ikiye bölünerek hazırlanır.
2. Sos malzemeleri iyice karıştırılır. Üst için hazırlanan domateslerin çekirdek kısımları da bu sosa ilave edilir.
3. Hamur için gerekli olan kuru malzemeler bir kap içinde karıştırılır.
4. Yumurta, yağ ve süt yavaş yavaş ilave edilerek bir hamur yoğurulur.
5. Hamur tepsiye alınıp mümkün olduğunca ince yayılır.
6. Üzerine hazırlanan sos sürülür.
7. Kaşar peynirin 2/3′lük kısmı serpilir.
8. Üst malzemeleri yerleştirilir.
9. Önceden 19…

S e x nasıl çekilmez hal alır

Cinsel ilişki esnasında ağrı ortaya çıkması disparoni adını alır. Ağrının nedeni organik bir rahatsızlık olabileceği gibi, psikolojik de olabilir. Bunun ayrımı ise komple bir jinekolojik muayene ile yapılır.
Melekler Mekanı - S e x nasıl çekilmez hal alır
Disparoni eğer ilk cinsel ilişki deneyiminden beri varsa birincil, sonradan ortaya çıkmışsa ikincil adını alır. Bu ayrım muhtemel nedenlerin ortaya konması açısından önemlidir.Yüzeyel disparoni vajina girişinde, derin disparoni ise penisin girmesiyle birlikte vajinanın derinlerinde ortaya çıkan ağrıdır ve bu ayrım da tanı açısından önemlidir. Derin disparonide ağrı alt karın bölgesinde yaygın olarak hissedilir.

Kadınların yaklaşık %15'i hayatlarının bir döneminde böyle bir ağrıyla karşı karşıya kalırlar. Ancak %1-2'sinde ise ağrı tedavi gerektirecek kadar şiddetlidir. Bazı kadınlar bu ağrıyı daha çok genital bölgede basınç, yırtılma veya yanma hissi olarak tarif ederler.

Neden olur?

Disparoni nedenleri incelenirken aşağıdan yukarı…

ŞEMS ASLAN DAN EVDE HAVUÇ YAĞI YAPIMI VE HAVUÇ YAĞININ FAYDALARI

04.10.2010 tarihinde EZGİ İLE ŞİFALI YEMEKLER adlı programda Uluslar arası güzellik uzmanıŞEMS ASLAN konuk oldu ve yine bitkisel güzellik reçeteleri verdi.

EVDE HAVUÇ YAĞI NASIL YAPILIR? HAVUÇ YAĞININ FAYDALARI NELERDİR?

MALZEMELER:

1 su bardağı rendelenmiş havuç

aldığı kadar ayçiçek yağıHAZIRLANIŞI:

rendelenmiş havucu su bardağına koyun. Üzerien aldığı kadar ayçiçek yağı ile doldurun.

Bir tencerenin içine bir miktar su koyup ocağa koyun. İçinde havuç ve ayçiçek karışımı olan su bardağıni ,içinde su olan tencerenin içine yerleştirin (bardağın içine su girmemesine dikkat edin)ve 15 dakiak boyunca oacakta kaynatın.

Ocaktan indiridkten sonra süzün. Elde ettiğiniz bu havuç yağından günce 3-4ÇAY KAŞIĞI için.

Bu yağ,cilt güzelliğine, saç sağlığına,kalp sağlığına çok fayda eder ve ayrıca iç detoksu yaparak vücudun iç organlarının temizlenmesini sağlar.pozitif enerji verir.içinde A ,B1,B16 gibi vitaminler bulunur.yaralara, varislere karşı da çok faydalıdır.

şems ahanım, bu yağ için ;''sihirli …

LOKMAN HEKİM DEN GERÇEK HİMALAYA TUZUNUN ÖZELLİKLERİ VE DİĞER TU

GERÇEK HİMALAYA TUZUNUN ÖZELLİKLERİ:

*hakiki himalaya tuzuna diliniz değdirdiğinizde çok yoğun,çok keskin bir tuz tadı alırsınız.

*eğer dilinizi değdirdiğinizde ekşimsi bir tad geliyorsa dilinize ,bu gerçek himalaya tuz değildir.

* kaya tuzuda ekşimsi bir tada sahiptir.. kaya tuzuda çok faydalıdır ,ama himalaya tuzzunun yerini tutumaz.

*hakiki himalaya tuzunun içinde sanki kristal parçacıkları varmış gibi parlak olur.

*himalaya tuzu eritilmeden yemeklere kullanılmaz. eritilmiş himaya tuzzlu sudan 1 bardak sade suyun içine 1 kaşık ialve ettiğinizde,çok çabuk olarak,dibe çöker. diğer tuzla hazırlanan tuzlu su ,dibe çökmez ve yüzeyde kalır.

Bebek sahibi olmak isteyenlere öneriler

Günümüzde çiftlerin en büyük sorunlarından biri çocuk sahibi olmak. Tüp bebek merkezleri çocuk sahibi olmak için her yolu denemiş çiftlerle dolup taşarken, uzmanlar, çocuk sahibi olmanın zorlaşma nedenini kadınların değişen hayatına bağlıyor.Bundan 50 yıl önce Türkiye gibi bir ülkede, hatta Batı ülkelerinde ekonomi veya çalışma hayatı içerisinde kadınların rolü daha azdı. Şimdi ise kadınların rolü çok daha fazla. Eeğitim düzeyinin ilerlemesi, çalışma hayatında önemli mevkilere gelebiliyor olmaları, birçok kadında kariyerlerinde bir yere geldikten sonra çocuk yapma düşüncesinin artmaya başlamasına neden oldu.


Anadolu Sağlık Merkezi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Aydın Arıcı, “Dolayısıyla bu nedenle son yıllarda zamanlarda kadınların doğurganlığında azalma olduğu söylenebilir. Ama bunun nedeni sadece doğurganlık yaşının kendi arzularına bağlı olarak ileriye atılmasıdır. Kadınların doğurganlığının yaşına göre değişiyor olması. Erkeklerde sperm üretimi ömür boyu devam etmekte…

Üroloji hastalık belirtileri

Ateş, halsizlik ve kilo kaybı gibi genel hastalık belirtilerinden başka çoğunlukla ürolojik hastalıklarda gözlenen şikayetler vardır:Sizde şu şikayetler varsa bir ürologa gitmenizde fayda vardır.

1-AĞRI:
Ürolojik hastalarda en önemli belirti ağrıdır.İki tip olur 1-Yerel ağrı 2-Yansıyan ağrı
Yerel ağrı hastalığın müzminleştiğini gösterir.Hasta organın bulunduğu yerde veya hemen yakınında duyulur.Yansıyan ağrı ise hastalığın ilk başlarında görülür.Ağrıyan organın olduğu yerde değil başka bir yerinde yayılan ağrı şeklinde görülür.
Böbrek ağrısı genellikle 12 ci kaburganın hemen altında künt bir ağrı şeklinde duyulur.Ağrı karına doğru yayılır.Bu ağrı ile birlikte bulantı, kusma, bağırsaklara etki ettiği için gaz sancısı belirtileri verir.
İdrar yolu ağrıları: Acil tıkanma sonucu böbreğe ve mesaneye, testislere yayılan sancı karakterinde çok şiddetli ağrılardır. Bulantı kusma bu ağrılara eşlik eder.
Mesane Ağrısı:İdrar çıkışını engelleyen her hangi bir sebeple mesanenin şişmesi sonucu ağrı meyda…

İbrahim Saraçoğlundan Keçi Boynuzunun Faydaları ve Uygulanması

Keçiboynuzunun en önemli özelliği nefes darlığına karşı oldukça etkili olmasıdır. Keçiboynuzunun nefes darlığına karşı etkili olan etkin maddesi hemen hemen başka hiçbir bitkide bulunmamaktadır. Bu etkin madde aynı zamanda bazı alerjik astım rahatsızlıklarında öylesine etkilidirki, kullanmaya başladıktan hemen sonra sonuç almak mümkün olabilmektedir. Ayrıca alerjinin neden olduğu nefes darlığı problemlerinde de büyük bir başarıyla uygulanabilir. Bir çok insan tanıdım, alerjik nefes darlığı çeken, bu insanlar yılın belli mevsimlerinde kortizon tedavisinden başka çare bulamayanlardı... Öksürük krizlerinin nedenli şiddetli olduğunu
anlatıyorlardı... Keçiboynuzunu önerdiğim bu insanların çoğu daha hemen ertesi gün rahatlamaya başladıklarını anlatıyorlardı. Çocuklarda, keçiboynuzu (harnup) kürünü uygularken dikkat edeceğiniz en önemli nokta, günde bir defa ve sadece sabah kahvaltısı arasında tüketilmesidir. Öğle veya akşam uygulanmaması gerekir. Guatr rahatsızlığından dolayı nefes darlığı …

MUSTAFA AYDINER DEN BİTKİSEL TEDAVİ FORMÜLLERİ

20 aralık 2009 tarihinde kanal 7 ekranlarında her hafta sonu ,cumartesi ve pazr günleri yayınlanan ,sunuculuğunu serdem coşkun un yaptığı serdem in mutfağı adlı programın daimi konuklarından olan fitoterapist eczacı mustafa aydıner yine sağlık konusunda size faydası olacağını söylediği bazı kürler önerdi. bizim size tavsiyemiz öncelikle doktor tedavisi,ardından doktor tedavisinin yanısıra bitkilerle destek tedaviler uygulamanızdır.

işte mustafa aydıner den bazı bitkisel formüller:
ANNE SÜTÜNÜ ARTIRAN FORMÜL
MALZEMELER :
* 100 gr susam,
* 100 gr çörekotu,
* 1 kg dağ çiçek balı,
HAZIRLANIŞI : Çörekotu ve susam, tahta havanda dövülür. Balın içerisine karıştırılarak, macun yapılır. Sabah öğlen ve akşam, yemeklerden 30 dakika önce, 1-2 kaşık yenilir.
HAMİLELİKTE VE EMZİRME DÖNEMİNDE MEYDANA GELEN ÜST SOLUNUM YOLU HASTALILARI VE ÖKSÜRÜK İÇİN FORMÜL:
Hamilelikte ve emzirme dönemlerinde , anneler ve anne adayları ilaç kullanamazlar.bu gibi hastalıklar için bitkilerle tedavi yöntemi kullanılabilir.Öz…

Nokia 6151 Fiyatı

Nokia 6151 cep telefonun fiyatı için 270 lira civarı söylenmekte. 250 liraya da bulunabilir heralde.

Nokia 7373 Fiyatı

Nokia 7373 cep telefonunun fiyatı 420 lira ile 545 lira arasında değişmektemiş. Şu an bu telefonu daha da ucuz bir fiyata bulabiliriz. Fiyatlarının düştüğünü düşünüyorum.

Nokia 7390 Fiyatı

Nokia 7390 cep telefonunun fiyatı 600 civarındamış.

Telefon hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

LG C305 Fiyatı ve Özellikleri

* QWERTY klavye
* 92.5 gr ağırlık ( batarya dahil )
* 8.4 saat konuşma süresi
* 2.4 ” TFT 262 K renk ekran
* E-mail gönderip alma özelliği
* WAP (2.0) , Wi-Fi
* Java (2.0) versiyon
* Dahili oyunlar
* FM radio
* 2 MP kamera
* 20 MB dahili hafıza
* 4 GB a kadar yükseltiebilirlik ( Micro SD )
* MP3 , Bluetooth

FİYATI : Fiyatı şimdilik belli olmadığı için en yakın zamanda sitemize eklenecektir

LG T325 Fİyatı ve Özellikleri

* Dokunmatik ekran
* QWERTY klavye
* 92.5 gr ağırlık
* 4.2 saat konuşma süresi
* 2.8 ” TFT dokunmatik ekran
* El yazısı tanımlama özelliği
* Veri / Faks özelliği
* 3G , WAP , Wi-Fi
* Java ( 2.1) versiyon
* FM radio
* Dahili kamera
* 30 MB dahili hafıza
* 16 GB a kadar Micro SD desteği

FİYATI : Yaklaşık Fiyatı 169 Dolar

Ufak Makyaj Hileleriyle Daha Genç

Adeta sihirli bir değnek değmişcesine,uygulayacağınız bu makyaj hileleriyle daha genç gözükebilirsiniz Nasılmı.?İşte öneriler
gozz 1 Ufak Makyaj Hileleriyle Daha Genç Görünün
Zamanı geriye almak ne yazık ki mümkün değil. Tabi ki yaşınızı da. Ancak bazı hilelerle yaşınızı olduğundan çok daha küçük göstermeniz mümkün. İşte burada kadınların vazgeçilmez tutkusu olan makyaj devreye giriyor. Makyaj adeta sihirli bir değnek gibi birkaç dakika içerisinde 10 yaş daha genç görünmenize yardımcı oluyor
Allık ile yüzünüzü daha ince gösterin

Pembe veya kayısı tonlarında allık kullanın. Allığı elmacık kemiklerinizin altına sürmemeye dikkat edin. Çünkü çökük yanaklar sizi çok daha yaşlı gösterir. Genç görünmek için kendinizi elma yanaklı yapın. Allığı nereye sürmeniz gerektiğini bilmiyorsanız, aynanın önüne geçin ve gülümseyin. Yanaklarınızın öne çıkan kısmına ise allığı sürebilirsiniz.
Kaşlarınızı biraz öne çıkarın
Sarışın veya kumralsanız kaş kalemi ile kaşlarınızın üzerinden geçin. Sonra boyayı pamuklu…

Bir göz kalemi 20 farklı Hile

Gözleriniz küçük mü, belki de yeterince çekik değil… Yoksa siz daha yuvarlak olmasını mı isterdiniz… Bir göz kalemiyle istediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz…
Göz makyajınızın kusursuz olmasını sağlamak ve gözünüzün tan istediğiniz şekilde görünmesini garantiye almak için sahip olmanız gereken 2 şey var… Biri göz kalemi, diğeri de bizim tavsiyelerimiz…

1. Makyajınızın daha belirgin olması için, farınızla aynı renk bir göz kalemini eyeliner olarak kullanabilirsiniz.

2. Kaşlarınızın daha kalın ve belirgin görünmesini istiyorsanız, göz kalemini kaş kalemi olarak kullanabilirsiniz.

3. Koyu renk farınız mı bitmiş? Siyah, gri ya da kahverengi kalemleri ile göz kapağınızı boyayın ve bir pamuk yardımıyla dağıtın.4. Kedi gözlere sahip olmak için çektiğiniz kalemi göz bitiminden şakaklarınıza doğru uzatmanız yeterli!

5. 60’ların modasına uymak isterseniz, kaleminizle yanağınıza bir ben kondurabilirsiniz!

6. Göz kalemi erkeklere de çok yakışıyor! Johnny Depp bunun en büyük kanıtı! Siz de erkek arkadaşını…

5 adımda acil makyaj

Çok kısa sürede nasıl bir partiye hazırlanacağınızı merak ediyor musunuz? Resimli anlatımlar burada…
Siz sakin sakin evde otururken arkadaşlarınız aradı ve bir partiye davetli olduğunuzu söyledi. Panik yapmanıza hiç gerek yok, bu adımları izleyin ve 10 dakika içinde partiye hazır olun!
Kapatıcı ve fondöten
İlk olarak yüzünze kapatıcı ve fondöten sürerek işe başlayın. Kusurlarınızı kapatmak ve cildinize daha canlı bir görünüm vermek için, ten renginizden çok az daha koyu bir fondöten seçebilirsiniz.

Siz sakin sakin evde otururken arkadaşlarınız aradı ve bir partiye davetli olduğunuzu söyledi. Panik yapmanıza hiç gerek yok, bu adımları izleyin ve 10 dakika içinde partiye hazır olun!Kapatıcı ve fondöten
İlk olarak yüzünze kapatıcı ve fondöten sürerek işe başlayın. Kusurlarınızı kapatmak ve cildinize daha canlı bir görünüm vermek için, ten renginizden çok az daha koyu bir fondöten seçebilirsiniz.

Makyaj yapmak için pek fazla vaktiniz yoksa, yapılacak en iyi şey dikkati gözlerde toplamaktır. Bun…

Cilt ve saç renginize göre makyaj

Cilt rengime göre nasıl makyaj yaparım ? Acaba saçımla uyumlu mu oldu ? Merak edilenlerin hepsi burada arkadaşlarım.


Soğuk cilt – sarı saç

Porselen ten rengi ve açık renk saç ile pastel tonlarını gizli bir parıltı kullanarak sürebilirsiniz. Böylece kendi renginizi kapatmadan makyajla hoş bir hale getirmiş olursunuz. Bu makyaj; açık sarıdan mat kahveye ya da orta sarı renkte saça sahipseniz veya saçınız beyaz ya da metalik gri ise; gözleriniz mavi, gri, ela veya yeşil ise beyaz, makyajınızda fildişi veya pembemsi renkler kullanmayı tercih edin.


Tavsiye edilen renkler
Fondöten: Pembe ya da porselen
Allık: Pembe
Göz Kalemi: Kahve veya gri
Rimel: Kahverengi, siyah
Ruj: Pembe tonları

Sıcak cilt – sarı saç

Sıcak bir cilde sahip olmanıza rağmen genel görüntünüz oldukça narindir. Doğal renginizi korumak için sarımsı kahverengi doğal gölgeler kullanmanız gerekir. Gözleriniz mavi, ela veya yeşil ise açık altın rengi gibi sıcak tonları kullanmanız makyaj uzmanlarınca tavsiye ediliyor. Cilt renginiz ve sa…

Gözler için kalem çekme sanatı

SEKSİ CAZİBE

Görünüş: Genç kızlık korkunuzu bir kenara bırakın. Çirkin görünmeyi aklınıza bile getirmeyin. Siyahın farklı kullanımıyla bakışlarınıza seksi bir görünüm verin. Viktor & Rolf ve Lanvin nasıl uygulamış bir bakın.

Ne kullanmalı: Cesur bakışlar için jel kıvamındaki eyeliner’ları tercih edin.

Nasıl uygulamalı: Makyaj uzmanları bakışlarınıza belirli bir netlik kazandırmak istiyorsanız bu görünüm için jel eyeliner’ı gözlerinize fırçayla uygulamanızı tavsiye ediyorlar. Ya da parmak uçlarınız yardımıyla baştan çıkaran buğulu bakışlara sahip olabilirsiniz.

İpucu: Buğulu bakışlar için aslında alışık olduğumuz koyu siyah tonları kullanmak yerine metalik renkleri ve koyu kahverengi, gri ya da gece mavisi tonlarını tercih edebilirsiniz.SANATSAL ÇİZGİLER

Görünüş: Sanatsal deyince aklınza pastel kalemler gelmesin. Bu görünüm artistik hassasiyet gerektiriyor! Biba’da gözler yağlı boya tabloları, Jean Paul Gaultier’de ise kedi gözünü hatırlatıyor.

Ne kullanmalı: Likit ve sürme seklindeki gö…

Makyaj temizlemenin püf noktaları

Makyaj temizlerken yanlış uygulanan yöntemler cildi tahriş ediyor ve bazı cilt problemlerinin ortaya çıkmasına sebep oluyor. Doğru makyaj temizleme yöntemlerinin neler olduğu konusunda detaylı bilgileri açıklayan uzmanlar, bayanlar için bazı öneriler verdiler.


Makyajımı silmeden yattığım geceler oluyor. Böyle yaptığımda sabahları cildime nasıl bir işlem uygulamalıyım?
Akşam yapmanız gereken işlemi sabah yapabilirsiniz. Cildinizi makyaj temizleyicisi bir ürün ile temizledikten sonra sabah kullandığınız toniğinizi uygulayabilirsiniz. Ancak tekrar makyaj yapacaksanız, biraz beklemelisiniz. Temizleme işleminden hemen sonra fondöten sürerseniz, cildiniz parlar ve fondötenin dayanma süresinde azalma meydana gelebilir.


Piyasada satılan makyaj temizleyici ürünlerin cildi tedavi ettiği doğru mu?
Her gün cildinizi temizleyerek cildinizin yaşlanma sürecini geciktiriyorsunuz. Yani makyaj temizlemek gelecek için yatırım yapmak demektir. Bazen bu temizleme işlemi sayesinde farkında olmadan cildinizde m…

Dekoratif ayna modelleri

Aynalar salon ve yatak odalarının en önemli aksesuarları arasındadır. Evinizdeki aynaları değiştirmek yada bu yılın modern aynalarını incelemek isterseniz işte sizlere bir kaç model :

Hassas ciltler için cevizli sabun tarifi

1 çay kaşığı ceviz yağı
3 adet ceviz yaprağı
1 yemek kaşığı sabun(çocuk)
2 yemek kaşığı pirinç unu
1 çay kaşığı gliserin
Aldığı kadar su

Hazırlanışı: İyice çırpın. Ezilene kadar blendırdan geçirin. 5-10 dk ocakta durmadan karıştırarak tutun. Sıvı sabun kabına dökün. Sabah-akşam yüzünüzü yıkayın. Maske

Yorgun ve normal ciltler için bitkisel maske tarifleri

Yorgun Ciltler İçin Maske

Eşit miktarda limon suyu, havuç suyu ve susam yağını karıştırın cildinize uygulayın.

Normal Ciltler İçin Maske

1 Orta boy patates
1 tatlı kaşığı elma sirkesi
1 tatlı kaşığı badem yağı
Tüm malzemeyi karıştırın. Elde ettiğiniz malzemeyi cildinize sürün 20 dakika bekledikten sonra maden suyu ile durulayın.

İltihaplı sivilceleri kurutmak için maske

İltihaplı sivilce ve akneler için kuru soğan suyunu günde 2 kez iltihaplı sivilce ve aknelerin üzerine kulak temizleme çubuğunun ucundaki pamuk yardımıyla sürün.

İltihaplı sivilce ve akneler için kür:

Bir miktar marul yaprağını iyice yıkayıp mikserde sıkıp özsuyu ile birlikte sabah ve akşam sivilceli bölgeye sürün. Sivilceler geçene kadar işleme devam edilir.İltihaplı sivilce ve akneler için kür:

Bir litre suyun içine bir avuç taze ceviz yaprağı eklenip, kaynatılır. Süzüldükten sonra günde iki kez pamuk yardımıyla sivilceli bölgeye sürülür.

İltihaplı sivilce ve akneler için kür:

- Bir miktar marul yaprağını iyice yıkayıp mikserde sıkıp özsuyu ile birlikte sabah ve akşam sivilceli bölgeye sürün. Sivilceler geçene kadar işleme devam edilir.
- Bir litre suyun içine bir avuç taze ceviz yaprağı eklenip, kaynatılır. Süzüldükten sonra günde iki kez pamuk yardımıyla sivilceli bölgeye sürülür.
- 1 turp kabuklarıyla birlikte rendelenir. Şişeye doluncaya kadar rendelenmiş turp ile doldurulur. Daha sonr…

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisi Caroline’nin Resimleri

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinde Caroline rolünü canlandıran Wilma Elles’in resimleri aLemSohbetci.Com’da… Wilma Elles’in birbirinden güzel ve seksi resimlerini bu sayfamızda bulabilirsiniz.Wilma Elles’ın Resimleri…

Wilma Elles Sevişme Sahnesi Izle

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinde Caroline rolünü canlandıran Wilma Elles’in resimleri aLemSohbetci.Com’da… Wilma Elles’in birbirinden güzel ve seksi resimlerini bu sayfamızda bulabilirsiniz.Wilma Elles’ın Resimleri…

Ceyla Gölcüklü Resimleri

Ceyla Gölcüklü Yakın Zamanda Pankreas Kanserine yenik düşerek Vefat Etti.Ceyla Gölcüklü’nün güzel resimlerini sitemizde yayınlamak istedik.Sanat Camiası Bir Yıldızını daha kaybetti.Ceyla Gölcüklü’ye Allah’tan Rahmet ve Yakınlarına Sabır Diliyoruz.

Ceyla Gölcüklü Sexi Resimleri

Şüphe Dizisi Müge Boz Resimleri

5 Ocak 2011′de Kanal D Ekranlarında yeni bir dizi ekrana gelecek.Şüphe İsimli Dizi’de Sarışın seksi güzeli canlandıran Müge Boz’un birbirinden güzel ve hiçbir yerde olmayan seksi resimleri aLemSohbetci.Com’da.. Müge Boz’un Frikikli ve Sexi Resimleri, şüphe dizisi sarışın güzel resimleri, müge boz resmi, müge boz fotografları..


Şüphe Dizisi Müge Boz Seksi Resimleri
 Müge Boz ilgili neler düşünüyorsunuz. Düşüncelerinizi bizimler paylaşın yorum yazarak.