Ana içeriğe atla

Kayıtlar

Kasım 28, 2010 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

Green Lantern: Sinestro Birliği Savaşı #6/6

Boyut: 72mb Sayfa: 67
Çeviri ve Balonlama:Darkruse

2008'in en çok konuşulan hikayesi "Sinestro Birliği Savaşı"nın sonuna geldik! Her şey bu büyük boy final sayısında son bulacak! Sinestro neden çoktan kazandığına inanıyor? Hal Jordan en büyük düşmanını nasıl durduracak? "En Karanlık Gece" kehanetinin ardındaki gerçek ne? Bu hikayenin sonuçları Yeşil Fener Birliği'ni nasıl etkileyecek? Bütün sırları öğrenecek ve bütün savaşlara tanık olacaksınız! Green Lantern'ın en iyi hikayelerinden birinin heyecan verici sonuna hazırlanın! Keyifli okumalar.

Ayrıca bu sayıda En Karanlık Gece'nin hemen sonrasında geçen En Aydınlık Gün: Green Lantern'ın 10 sayı sürecek olan "Yeni Koruyucular" adlı hikayesinin 7 sayfalık bir ön izlemesini de bulacaksınız.

Mediafire
Hotfile

Tüm sayıları indirmek için tıklayın.

Üçleme:
Green Lantern: Işığın Savaşı Üçlemesi

Okuma listesi için tıklayın.

Biraz soluk alın:) Huzurlu bir haftasonu dilerim..

Johann Pachelbel Canon in D Major fantastic version, classical music


Ultimate Wolverine vs. Hulk #2/6

Boyut: 19mb Sayfa: 28
Çeviri ve Balonlama:Darkopal

Wolverine ve Hulk'la olan maceramız kaldığı yerden devam ediyor. Bu sayıda, öldü zannedilen Dr. Banner'ın başına neler gelmiş onu öğreneceğiz. Keyifli okumalar.

Sayı #2/6 Mediafire, Rapidshare

Serinin tüm sayılarına ulaşmak için tıklayın.

Ajanda Aralık Sayısı Sürprizli

Ajanda'nın Aralık sayısı yeni yıl konseptiyle çok keyifli.

Yeniyılın büyüsünü hissetmek için sayfamızı buradan ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca bu sayıda tüm çocukları bir sürpriz bekliyor:)

Özel Bir Teşekkür

Günlerdir büyük bir heyeacan, merak ve gerilimle süren öykümüzün bugün son bölümü yayınlandı.
Gerçekten son bölüme kadar tırmanan bir dizi gizemli olay, derin karakter incelemeleri, duygusal anlar, maceralar, uluslararası hatta gezegenlerarası olay örgüsü hepimize keyifle okunacak bir yazı dizisi oluşturdu.

Bu oyuna katılan herkese teşekkür etmek istiyorum.
Hepinizin benim kadar keyif aldığını düşünerek disiplinli ve özverili katılımınız için çok teşekkür ederim.
Sizleri tanıdığım için çok memnunum.

Öykünün tüm parçalarını biraraya getirerek bir dosya oluşturdum. Hatıra olarak saklamak isteyen olursa veya ilk defa okuyacak olanlar için toplu olarak okuma fırsatı olur belki.

Aşağıdaki linke tıklarsanız indirebilirsiniz.
http://www.divshare.com/download/13389506-939
Bu da hepinize küçük bir armağan olsun benden.

Sevgilerimle,

Bu Nasıl Bir Öykü (Son Bölüm) ŞOK!

İHANET BİR BİLMECEDİR


Bundan sonra yapılması gereken tek şey onlar gelmeden önce bu odadan ve Ömer’den kurtulmaktı. Plan işlemeye başlamıştı bile. Orada karar vermişti, Prof. Simon ve Ahmet ile yediği yemekte. Prof. Simon’un gırtlaktan gelen mekanik sesi ile anlattığı hikayeleri dinlemiş, gözlerinde saklı ateşi tanımış, kendini koruma içgüdüsünün verdiği imdat çağrıları ile bu adamın istediğini elde etmek için bütün bir şehri kılıçtan geçirmekten çekinmeyeceğini anlamıştı. Bu oyunun sonunda kim kazançlı çıkacaktı? Prof. Simon’u ve onun arkasındaki gücü belki bu kez atlatacaklardı. Ya sonra… Sonra ne olacaktı? Nereye kadar kaçacaklardı? Ömer’in peşinden sürüklenerek çıktığı bu yolcucukta şehrini, ülkesini terk etmişti. Şimdi de Yıldız Sistemini mi terk edecekti? Kim koruyacaktı onu? Erkin Amca’mı ? Zavallı adamı böcek gibi ezebilecek bir güç vardı karşısında. Sahi Erkin Amca kimdi? Aradan geçen bunca zamanda sonra onun hakkında ne biliyordu? Ona neden güvenebilirdi? Yıllarca Pamuk Nine…

M Hanedanlığı #6/8

Boyut: 23mb Sayfa: 24
Çeviri ve Balonlama:Ozanca
Çeviri Edit, Kapak düzenleme:Ryu Hayabusa

Gizemli güçleri olan Layla Miller adındaki genç bir kız sayesinde bir grup kahraman ''sahte gerçeklikten'' uyanır. Yaşadıkları sarsıntıya rağmen, dünyanın kaderini belirlemek üzere Magneto'yla yüzleşemek için Genosha'ya doğru yola çıkarlar. Peki her şeyi eski haline döndürebilicekler mi yoksa her şey daha kötü bir hal mi alacak? Ölüm kalım savaşı başlıyor...

Mediafire

Serinin tüm sayılarına ulaşmak için tıklayın.

29 KASIM 2004

Bu benim kuzum :) Bugün 6. yaş günü. 6 yılı geride bıraktık. Ben de 6 yıldır anneyim. Allah her bayana bu muhteşem duyguyu tattırsın diyorum.
Canım oğlum doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı, mutlu, huzurlu nice yaşlara.... Üzüntülerin kırgınlıların gelip geçici, sevinçlerin mutlukların kalıcı olsun inşallah.
İyi ki senin annenim, iyi ki benim oğlumsun, SENİ ÇOK SEVİYORUM.