Ana içeriğe atla

Kayıtlar

Eylül 5, 2010 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

Batman Beyond #2/6

Format:cbr
Sayfa:22 Boyut:25mb
Çeviri:Craban
Balonlama:Ryu Hayabusa

Gizemli katil cinayetlerine devam ediyor. Kurbanlarını Batman'in eski düşmanları arasından seçen bu katilin asıl amacı ne? Batman ile ne gibi bir ilişkisi var? Gerçekten bu katil Batman'in geçmişinden kopup gelen eski düşmanlarından olan Hush mı, yoksa onu taklit eden bir kopyacı mı? Olaylar gittikçe karmaşıklaşıyor ve aksiyon artıyor... Herkese keyifli okumalar...

İndir

Ajanda Eylül Yayında!

8 blogçu bir araya geldik, büyük bir keyifle her ay kültür, sanat, gezi ve aktüel konularda bir dergi hazırlamaktayız.

Festivaller, konserler, kitap sinema önerileri, gezi anı yazıları, röportajlar, hobi seçenekleri derken 100 sayfaya yakın dolu dolu bir paylaşım platformu ortaya çıktı.

Dergiyi online okuyabilir ve ya benim önerim pdf olarak indirmeniz ve her an masa üstünüzden ulaşabilmeniz.

Adresimiz: http://www.ajandadergi.blogspot.com/4. sayımızda aşağıdaki konuları hazırladık.

- Festivaller, Sergiler
     -Akbank Caz Festivali Başlıyor
     - Gülay Alpay Sergisi
-Sinema
    - Ödüllü Türk Filmleri
    - Nostalji Film Köşesi
    - Genç Kuşak Aktörler
    - Vizyondakiler
- Kitap
    - İnceleme "Agora"
    - İncelem "Agatha Christie"
    - Yeni Çıkan Kitaplar
- Harekete Geç
    - Badmintonla Eğlenceli Saatler
    - Paten Zamanı
- Gezi
    - İstanbul'da Turist Olmak " Kivahan"
    - Macera Dolu " Meksika"
    - Kaçamak " Kıyıköy"
- Çocuğunuz İçin Oyunca…

Inception - Cobol İşi

Format:cbr
Sayfa:33 Boyut:26mb
Çeviri:Darkruse
Son yıllarda çıkan en iyi bilim kurgu filmlerinden Inception'a bir tür giriş niteliği taşıyan Cobol İşi adlı tek sayılık çizgi roman sizlerle. Filmi izleyip beğenenlere mutlaka tavsiye ederim. Keyifli okumalar.


İndir

HAYRANLIK

Şubat ayının ilk günlerinde okuduğum bir kitap. Ama bende hiç bir iz bırakmamış. Beni etkilememiş. O yüzden sizlere de bir şey yazamayacağım. Ayrıntı Yayınları en sevdiğim yayınevi. Değişik ülkelerden değişik yazarların kitapları her zaman dikkatimi çekmiştir. Ama bu sefer olmadı :( Siz kitabın arkasındaki notu okuyun bakalım, belki ilginizi çeker.
Kitabın Arkasındaki Not:Daha önce Utanç Bitti ve Gündelik Mutluluğa Alışma adlı kitaplarını yayımladığımız Anja Meulenbelt'in bu kez bir başka kitabını sunuyoruz: Hayranlık.Meulenbelt bu kitapta yazarlık hayatında giderek daha başarılı olan bir kadının, aşk hayatındaki "sıkıntılar"ını anlatıyor. Kitapları yeni basımlar yapan, yabancı dillere çevrilen, medyada sık sık görülen, sosyalist/feminist çevrelerde çok tanınan ve iki kadına birden âşık olan ünlü bir yazardır bu. Değişik kentlerde verdiği konferanslara, imza günlerine katılan kadınlarla yaşadığı çoğalmanın ardından gelen gecelerde, otel odalarında ve yolculuklarda yalnız…