Ana içeriğe atla

Kayıtlar

Ağustos 1, 2010 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

Jammer ile kısa süreliğine masaüstünüzü şifreleyin

Masaüstünüzü tek bir tuşla şifrelemenize yarayan br uygulama. Mesela bilgisayarınızın başından geçici bir süre kalkacağınız zaman masaüstünüzü şifreleyip, bilgilerinize ulaşılmasını engelleyebilirsiniz.

Linkler:
http://hotfile.com/dl/60552524/ceb1b55/jammer_indirsenindir.com.rar.html

Steve Dillon

Doğum Tarihi: 1962
Doğum Yeri: Londra/İngiltere

Steve Dillon her çizgi roman okuyucusunun (maalesef) yakından tanıdığı, uzun yıllar Garth Ennis ile birlikte çalışmış bir İngiliz Çizerdir. Kariyeri boyunca Garth Ennis'in yazarlığını yaptığı Hellblazer, Preacher ve Punisher gibi serilerin çizerliğini yapmıştır. Sahip olduğu (bana göre olmadığı) çizgi roman potansiyelini ilk olarak "Sci-Fi Adventure" adında bir okul çizgi romanı sayesinde öğrenmiştir. Marvel için çalışmaya başlayana dek birçok farklı yerde çizerlik yapmış ve elbette İngiltere'de yaşayıp da çizgi roman ile ilgilenmiş her insan gibi 2000 AD serisinde de birçok sayının çizerliğini yapmıştır. Marvel UK için önce Haftalık Hulk serisini , daha sonra da Nick Fury Strip'leri çizmiştir. Kariyerinin en parlak dönemini ise Garth Ennis ile çalışmaya başladığında yaşamıştır. Garth Ennis'in yazdığı Preacher serini çok uzun bir süre çizmiştir. Bunun yanı sıra Garth Ennis'in yazdığı birkaç Hellblazer'da…

Etkileyici Flash saatler (.swf) (PC, cep telefonu, Web siteler)

Flash destekli ceptelefonu, pc, web siteleri ve daha nerede kullanmak isterseniz kullanabileceğiniz .swf formatlı flash saatler. Umarım hoşunuza gider ve faydalı olur..

Linkler:
http://hotfile.com/dl/60222646/9344ffe/flash_saatler.rar.html

The Flash #4

The Flash #4
Format:cbr
Sayfa:22 Boyut:20mb
Çevirmen:Darkruse
Captain Boomerang geri döndü ve Barry 25'nci yüzyıldan gelen Hainler grubuna masum olduğunu kanıtlamalı. Haydutların amacı ne? Bu sayıda gelecekte Barry'nin Mırror Monarch'ı neden öldürdüğünü öğreneceğiz. Ve tabii sadece Flash'da görebileceğiniz türde aksiyon sahnelerine hazır olun. Keyifli okumalar.

İndir

Türkiye Cumhuriyeti Anayasası (Karşılaştırmalı eski-yeni)

Oy verirken size rehber olacak bir pdf. Anayasada yapılması düşünülen değişiklikler hangi maddelerde ve ne gibi değişikliklere uğramış incelemek için bir başvuru klavuzu olan bu kitapçığı okumanız sizin faydanıza olacaktır.

NOT: Anayasa değişikliğindeki maddeler karşılaştırılmış olarak listelenmekte.

Linkler:
http://hotfile.com/dl/59755870/ed926ac/AnayasaDegisikligiKarsilastirmali_indirsenindir.com.rar.html

Partition Magic 8.5 Professionel (Vista Uyumlu Full)

Uzun süredir kullandığımız Partition Magic 8.0 dan sonra ilk kez Partition Magic 8.5 piyasaya sürüldü. Programın en güzel yanı, Vista işletim sisteminde de çalışabilmesidir. Seri numarası ve etkinleştirme istemeden direk kurup kullanabilirsiniz.
Program, hard diskimiz üzerinde çok kapsamlı işlemler yapabilmektedir. Ayrıca eski partition magic de oluşan bilgisayar çökmeleri, bu sürümle tarihe karışmıştır.

İşte Program hakkında detaylı bilgiler:
Yazılım, sabit disklerin yedeğini alarak, tüm sürücülerin bölme işlemini sorunsuz ve %100 eksiksiz olarak yapmaktadır. Bununla yetinmeyen yazılım, sabit diskleri optimize ederek süratli ve dengeli çalışmasını sağlamaktadır. Bölme işlemini veri kaybı olmadan ve tamamen işletim sisteminden izole ederek yapmaktadır.

Her bilgisayar sahibi sabit disk yönetiminin bir göreviyle er yada geç karşılaşır. Kullanıcılar çoğu zaman bilgisayarlarını yeniden kurmak zorunda kaldıklarında, işletim sistemi dahil tüm veri ve yazılımlarını tek tek kurmaktadırlar. Bazı ş…

Wolverine - Weapon X #1

Wolverine - Weapon X #1
Format:cbr
Sayfa:27 Boyut:27mb
Çeviri:Craban
Balonlama:Ryu Hayabusa
Logan'ı aldılar, yok edilemez bir savaşçı yaratmaya çalışırken vücudunu mahvettiler ve tüm iskeletine kırılamaz metal, yani Adamantiyum enjekte ettiler. Bu uzun ve acı verici işlem, içinde ufak bir insanlık kalan Logan tarafından sona erdirildi. Sonunda, Logan kendisini tutsak edenlerin elinden kaçtı, tesisi yerle bir etti ve meydana gelen travmanın üstesinden gelmeye çalıştı. Şimdi ise yıllar geçti ve Weapon X programı artık yok. Ancak Logan, geçmişindekiler tarafından ömrünün sonuna kadar lanetlenmişti... Ve yaşananlar sonsuza kadar ölü kalmıyordu... Keyifli okumalar.

İndir

K-Lite Codec Pack Full

sürüm: K-Lite Codec Pack Full 6.2.0

Açıklama:
K-Lite Codec Pack videolar için gerekli olan codec yazılımları ve ilgili araçlar içeren bir pakettir. Bu pakette tüm videolar için gerekli olan codecleri bulabilir ve kurabilirsiniz.

K-Lite Codec Pack Full çok fazla sayıda codec içermektedir. Video dönüştürebilmek için gerekli olan codeclerde bu paketin içerisinde yeralmaktadır. Profesyonel kullanıcılar için önerilir.

Linkler:
http://hotfile.com/dl/59517145/b677e2f/K-Lite_Codec_Pack_620_Mega_indirsenindir.com.rar.html

Doğanın rahatlatıcı sesine kulak verin (program)

Doganın seslerini dinleyebileceğiniz güzel bir program.

- Kalp Atışı
- Yağmur Sesi
- Şelale sesi
- Dalga sesi
- Kuş Cıvıltıları
- Cırcır Böceklerinin Geceleyin ki sesi
...

Linkler:
http://hotfile.com/dl/59510033/7dd5907/Doann_rahatlatc_sesi_(indirsenindir.com).rar.html

Ajanda'nın Yeni Sayısı Çıktı

Sevgili dergimiz Ajandanın yeni sayısını okumak için lütfen tıklayın.
Umarım beğeniyle okursunuz.

Bu sayımızdan birkaç başlık


Pera'da Made in Japan Rüzgarı
İstanbul'da Turist Olmak "MISIR ÇARŞISI"
Leonardo di Caprio Filmleri
Kardeşimi Hem Seviyorum Hem Kıskanıyorum
Hüzünlü Bir Şehir "MOSTAR"
Bir Kaşık Bilgi "Ramaza'ın Bereketi"
Nostalji Film "12 Angry Men"
İnceleme "Christopher Nolan"
Markalar Mercek Altında
Bir Yazar Bir Kitap "Halide Edip Adıvar"

Çizgi Roman Dünya'sında Hazzetmediğimiz olaylar

Çizgi roman okuyucuları olarak, gerek çizgi roman piyasasında olsun, gerek internet ortamında olsun, gerek çizgi roman okurken olsun bıktıracak seviyede tekrarlanan veya çizgi roman okuyucusu olmayı işkence haline getiren çeşitli olaylar yaşıyoruz. Bunlardan birkaçına değinmek istedim. İşte hzzetmediğimiz olaylardan bazıları:

Çizgi roman okyucusu olup da şu tür bir diyaloğu yaşamayan yoktur.
-Peki sen çizgi roman okur musun?
-Tabi, her hafta "... (herhangi bir mizah dergisi)" alırım.
-hımm... (kafa yavaşça aşağı yukarı sallanır ve ortamdan seri bir şekilde uzaklaşılır)

Çoğumuz mizah dergisi takip ediyoruzdur, hatta ben çizgi roman okumadan çok daha uzun bir süre önce mizah dergisi takip ediyorum, hala da takip ederim. Fakat bana göre karikatür ile çizgi-roman arasındaki farkı bilmemek gerçekten ayıplanacak seviyededir.

Benzer bir diyalog daha:-Senin ne gibi ilgi alanların var?
-... (bir çok şey sayılır), çizgi roman okurum.
-Yaşın geçmedi mi çizgi roman için? (sorusunu soran bu …

Voipraider - İnternetten sabit hat telefonları bedava arama programı

Alıntı
Arkadaşlar size vermiş olduğum proğramı bilgisayarınıza kurun.Arkasından istediğiniz sabit telefonu (Türkiye sınırları) internet üzerinden hiçbir ücret ödemeden arayın.Bizzat kurdum ve denedim. Sorunsuz olarak şehirler arası en az 4-5 arama yaptım ve mükemmel çalışıyor.Ama konuşmalarda 5 dk sınırını aşmamak gerekiyor.5dk oldumu kendi görüşmeyi bitiriyor.Bunu bulduğum sitede eğer 3 sefer 5dk sınırı aşılırsa görüşme yapılamayacağı söyleniyordu.Böyle güzel ve faydalı bir şeyi de sizle paylaşmak istedim.Benim çok işime yaradı umarım sizinde işinize yarar.
Biz henüz kullanmadık. Umarım işe yarar deneyin...

Linkler:
Download Voip

Sevimli hayvan resimleri

Bu hayvanlara bakarken ne kadar sevimli şeyler diyeceksiniz. Hayvanseverlere duyrulur. :)
Linkler:
Download Animal Pics – İndir Hayvan Resimleri