Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

15 Aralık 2010 Çarşamba

Yeni bir dergi geliyor!

Ajanda'yı biliyorsunuz. Online olarak aylık hazırlıyoruz.
Sevgili arkadaşımın tabiriyle "kentli olmayı hatırlatıyor bize."
Bir ay boyunca katılabileceğiniz kültürel ve sanatsal aktiviteler, sinema, kitap paylaşımları, gezi yazıları, yemek kültürü, markalaşma sanatı gibi geniş bir yelpazede çok hoş ve keyifli yazılarla dolu bir dergi.
Severek okuduğunuzu umuyoruz:)

Ocak ayından itibaren yeni bir dergi organizasyonu daha üstleniyorum. Bu sefer anne babalara yönelik bir içeriği olacak. Playbarn kurumunun çıkaracağı bir derginin editörlüğünü ve dergi tasarımını yapacağım.

Derginin kişiliğini samimi, özgüveni yüksek, düşündüklerini rahatça tartışabilen, sorgulayan bir yapıda oluşturmayı hedefliyoruz.
Yazar ekibinde konusunda uzman kişilerin yanısıra büyük sürprizler de olacak. Ayrıca kişsel tecrübelerini samimiyetle paylaşacak ve bizim sesimiz olacak köşe yazarlarımız da var.

Tüm bunların yanısıra interaktif bir dergi olmasını istiyoruz. "Biz yaptık başardık" bölümümüz olacak. Burada her ay bir konu üzerinde okuyuculardan başarı hikayeleri toplayıp yayınlayacağız. İlk sayıdaki konu başlığımız "Çocuğunuza sebzeyi nasıl sevdirdiniz?"
Sizde bu konuda paylaşımda bulunmak isterseniz lüten sinem@theplaybarn.com.tr adresine bir iki satır yazıp 28 Aralık'a kadar gönderin.

İlk saymız Ocak ayında çıkacak. Ücretsiz olarak okuyabileceksiniz. Web adresimizi yakında duyuracağım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar