Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

20 Aralık 2010 Pazartesi

Turkcell T10 cep telefonu


Turkcell abonelerine ve tüm cep telefonu kullanıcılarına sunduğu hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Şuana kadar hep cep telefonu operatörlüğü konusunda hizmet veren Turkcell şimdide cep telefonu piyasasına adım attı. Yeni ürettiği cep telefonuna T10 ismini veren Turkcell, ilk cep telefonu tecrubesi olmasına karşı, gerek özellik bakımından, gerekse fiyat bakımından bütün cep telefonu kullanıcılarını memnun edecek gibi gözüküyor. İşte Turkcell T10′un özellikleri ve fiyatı;


Turkcell’in yepyeni akıllı telefonu Turkcell T10, 3G hızında mobil interneti, cepten TV izleme servisi, şık tasarımı, dokunmatik ekranı, özel Turkcell uygulamaları ve uygun fiyatıyla cep telefonu piyasasına damgasını vurmaya hazırlanıyor. Turkcell T10, interneti ve Mobil TV servisi ile birlikte ayda sadece 29 TL’ye Turkcell’lilerle buluşacak.


Turkcell’in yepyeni akıllı telefonu T10, bir basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtıldı.

Bir akıllı telefondan beklenen tüm özellikleri içinde barındıran Turkcell T10; Android 2.1 işletim sistemi, 3G HSDPA şebekeleri için destek, 240×320 pixel / 2,8 inç boyutunda dokunmatik ekran, özel ekran kalemi, 3.2 megapiksel flaşlı kamera, mp3 çalar, Push e-posta özelliği, GPS, Wi-Fi, Pusula, USB ve Java uygulama desteğine sahip. Kullanım kolaylığı sağlayan menüsü ve çekici tasarımıyla dikkat çeken Turkcell T10, gelişmiş bir mobil internet deneyimi ile hayata her an bağlı olmayı sağlıyor.

Türkiye’de Google Sesli Arama uygulaması önceden yüklenmiş olarak gelen ilk akıllı telefon olan Turkcell T10′da, ayrıca telaffuz edilen kelimeleri metin haline çeviren konuşma tanıma teknolojisi de yer alıyor. T10, kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmak, hayatlarına daha fazla eğlence katmak için Turkcell Pusula, gnçPLAY, Turkcell Uygulamalar, Mobil TV gibi pek çok Turkcell uygulaması ile birlikte sunuluyor.

Turkcell T10′ayda 29 TL’den başlayan fiyatı, ile makul fiyatlı bir akıllı telefon isteyenlerin ihtiyacına cevap oluyor. Şık tasarımı ve üstün özellikleriyle ön plana çıkan Turkcell T10, sadece 232 USD karşılığı Türk Lirası kontratsız fiyatıyla da cepleri bayram ettiriyor.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül: “Turkcell T10 ile çok önemli bir ihtiyaca cevap veriyoruz. Turkcell T10′u lanse ederken bunu bir bayram coşkusuyla yansıtmayı ve “İnternetli Telefon Bayramı” sloganıyla çıkmayı uygun bulduk. Çünkü makul fiyatlı bir akıllı telefon sahibi olmak ve cepten internete girmek isteyen milyonlarca insana bayram havasını yaşatacak” dedi.

Dokunmatik ekranlı Turkcell T10′da kısayol tuşları ile her an her yerden Facebook gibi sosyal paylaşım ağlarına ulaşmak, e-postaları takip etmek mümkün. Turkcell T10, ayrıca tüm paketlerde ayda tam 60 saat cepten TV keyfi sunan Mobil TV Paketi ile geliyor.

Turkcell T10′a sahip olmak için çok özel teklifler:

Turkcell T10′un özellikleri:

* NETWORK: WCDMA/HSDPA BAND I, BAND Vlll ve GSM/GPRS/EDGE 900/1800/1900
* BOYUTLAR : 106 x 57 x 14 mm,
* AĞIRLIK: 110 gr,
* EKRAN: 240 x 320 pixel, 2.8 inch, TFT-LCD resesif dokunmatik ekran
* SİSTEM : Android 2.1 isletim sistemi,
* HAFIZA: 15GB’a kadar microSD kart desteği,
* GPRS: Var
* EDGE: Var
* 3G: HSDPA
* WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g
* BLUETOOTH: v2.0 EDR
* USB: Var
* KAMERA: 3.2 megapixsel flashlı kamera
* PİL: 1150mAh, 280 saat bekleme, 3 saat konuşma süresi (200 dakika)
* DİĞER: Push e-posta özelliği, Wi-Fi, Pusula, USB ve Java uygulama desteği, Google Sesli Arama


http://dunyaninkitabi.blogspot.com/2010/12/turkcell-t10-cep-telefonu.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar