Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

16 Aralık 2010 Perşembe

saffron silver leke kremi

İlk olarak inceltici jel olarak tanıdığımız Saffron’dan yeni bir krem, saffron silver leke kremi. Ciltte birçok nedenle oluşmuş lekeler çeşitli makyaj teknikleriyle kapatılmaya çalışılıyorsa bile oldukça can sıkıcı olabiliyor. Hormonel hastalıklar ve çevrenin olumsuz etkilerinden kaynaklanan cilt lekeleri güneş ışınları ile birlikte kalıcı izler haline geliyor.

Bu izlerin tedavisine yönelik geliştiirilen saffron silver leke kremi doğuştan kaynaklanan lekeler haricindeki her lekenin giderilmesinde büyük gelişmeler gösterdi. Leke oluşumlarına neden olan pigmentasyonu azaltan formüle sahip saffron silver leke giderici krem %100 bitkisel bir üründür.

Saffron silver, güneş lekerleri, sivilce izleri, yaşlılık ve hormonel kaynaklı lekelenmeler, epilasyon sonrası yada yanlış kozmetik ürünlerinin zararları hatta doğum sonrasında oluşan lekelerde kullanılabilir. Saffron Silver leke kremini kullanmadan önce cildin temiz olması ve masaj yapılarak uygulanılması gerekir. güvenilirliği ve etkisi kanıtlanmış olan bu ürün tüm vücut için kullanılabiliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar