Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

11 Aralık 2010 Cumartesi

Nokia'dan İngiltere'de sınırsız müzik hizmeti


Harika Özellikli Editör Programı


Finlandiyalı mobil telefon üreticisi Nokia, İngiltere'de 16 Ekimden itibaren cep telefonu satın alanlara sınırsız ve ücretsiz müzik indirme imkanı sağlayan bir hizmet başlatacak.

Nokia yöneticisi Tero Ojanpera Londra'da düzenlediği basın toplantısında, "Comes with music" adı verilen ve Nokia cep telefonu satın alacak müşterilere bir yıl veya 18 ay cep telefonları ya da bilgisayarlarıyla sınırsız ve ücretsiz müzik indirme olanağı sağlayacak bu yeni hizmetin müzik tüketim alışkanlığını değiştirmeyi amaçladığını belirtti.

Dijital müzik pazarında Amerikan Apple karşısında avantajlı bir konuma geçmeyi amaçlayan Nokia'nın ilk olarak İngiltere'de sunulan bu hizmetinden Carphone Warehouse mağazasından 5310 Xpress Music modelini satın alanlar faydalanacak. Bu telefon 129,95 (yaklaşık 300 YTL) sterline satılıyor.

Hizmet daha sonra Nokia Music Store'dan müzik indirme olanağına sahip 10 ülkede başlatılacak.

Dünyanın en büyük mobil telefon üreticisi Nokia, bu amaçla Universal Music, Sony BMG, Warner Music Group ve başka bağımsız müzik şirketleriyle milyonlarca şarkının telif hakkı için sözleşme imzalamıştı.

AA

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar