Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

17 Aralık 2010 Cuma

mustafa karataş mail adresi

Karataş Tarımcılık 1952 yılında Tahir KARATAŞ tarafından Ceyhan’da kurulmuştur. İlk başlarda biçerdöver işletmeciliği yapan babam Türkiye’de ayçiçeğini biçerdöver ile biçen ilk kişidir. Ayçiçeği ataçmanını deneme yanılma yöntemiyle kendisi bizzat imal etmiştir.Daha sonraları firmamız biçerdöver işletmeciliği yanında tarım aletleri ticareti ve küçük çapta çiftçilik yaparak hayatını idame ettirirken 1973 yılında Gebze’ye taşınmıştır. Gebze’de yapılan işlere traktör yedek parça satıcılığı da ilave olmuştur.

1992 yılına kadar Ege petrol bayisi olarak Massey Ferguson ve T.Z.D.K. bayisi olarak Steyr traktörlerini satan işletmemiz, 1992 yılında Trakmak Traktör, 1994 yılında da Otoyol Pazarlama bayisi olmuştur.

Pazarlamasını yaptığımız ürünlerle, takastan aldığımız biçerdöver, traktör gibi 2 el malları kendi bünyemizde revizyon ederek satmakla beraber, servis ve bakım hizmetlerini müşterilerimizin ayağına giderek de vermekteyiz.

Gebze, İzmit, Tekirdağ, Çorlu, Malkara’daki iş yerlerimizde 35 kişilik ekibimizle çalışmaktayız.

Tekirdağ, Çorlu, Malkara’daki iş yerlerimiz Başak Karataş A.Ş. şirketimizindir.

Gebze, İzmit’teki yerlerimiz ise Karataş Tarımcılık A.Ş. şirketimizindir.

En büyük ibadet çalışmaktır. Üretime katkıda bulunmaktır. Ne mutlu verimli üretim yapana, ne mutlu çalışarak; ruh ve beden sağlığını koruyana !...

Üniversitesi : Atatürk eg enstitüsü Edebiyat bölümü / 1980

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar