Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

15 Aralık 2010 Çarşamba

muhteşem yüzyıl dizisi nebahat çehre

Yılın en iddialı yapımlarından biri olan ve Kanuni Sultan Süleyman’ın hayatının anlatıldığı ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisi için geri sayım başladı. Kısa bir süre sonra SHOW TV’de yayınlanmaya başlayacak dizide Kanuni Sultan Süleyman karakterini canlandıracak olan Halit Ergenç kamera karşısına geçti.

Yapımcılığını TİMS Productions’ın üstlendiği, senaryosunu Meral Okay’ın yazdığı, yönetmenliğini Yağmur ve Durul Taylan’ın yaptığı dizi, 1500′lü yıllarda Kanuni Sultan Süleyman’ın tahta çıkmasıyla başlayıp Hürrem’le tanışmasının ardından ‘Muhteşem Süleyman’ ismini kazanma sürecini anlatıyor.HÜRREM SULTAN KİM?
Halit Ergenç’in yanı sıra Nebahat Çehre’nin de rol alacağı dizide ‘Hürrem Sultan’ı Almanya’da yaşayan bir Türk kadın oyuncunun canlandırması bekleniyor.

4. Murad’a rakip olacak
‘MUHTEŞEM Yüzyıl’ın 1981 yılında çekilen ve TRT’de yayınlanan ‘Sultan 4. Murad’ adlı diziden sonraki en büyük padişah dizisi olması bekleniyor. Sultan 4. Murad’ı Cihan Ünal’ın canlandırdığı dizi uzun bir süre ekrana gelmiş ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar