Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

16 Aralık 2010 Perşembe

keçiboynuzu kürü

İbrahim saraçoğlu keçi boynuzu kürü tarifi ile sperm sayısını arttırmak, ibrahim saraçoğlu keçi boynuzu tarifi, keçi boynuzu kürü yapılışı hakkında bilgiler.

İbrahim saraçoğlu keçi boynuzu kürü neye yarar: Keçiboynuzu kürü sperm sayısını arttırır. Sperm hareketliliği sağlar. İktidarsızlık sorununu çözmeye yardımcıdır. Erkeklerdeki sperm sayısının 40 milyon/ml veya yukarısı normal değerdir. Bu sayı azaldıkça kadının hamile kalabilme olasılığıda azalır.
Mühim olan sadece sperm sayısı değildir. Sperm sayısı normal düzeyde olsa bile eğer hareketli sperm sayısı az ise bu taktirde kadının hamile kalma riskide azalır.

Spermlerin hareketliliği de önemlidir. Toplam sperm sayısı 7-8 milyon/ml civarında olupta baba olan bir çok insan tanıyorum. Bu nasıl olur. Uygulanan keçiboynuzu kürü düşük seviyede olan 7-8 milyon/ml içerisindeki hem hareketli sperm sayısını yükseltiyor. Hemde hareketli spermleri daha hareketli duruma getiriyor.Bir taraftan az sayıdaki hareketli sperm sayısını yükseltmekte diğer taraftanda mevcut hareketli spermlere daha fazla hareketlilik kazandırmaktadır. Normal sperm sayısı oldukça düşük olmasına rağmen spermlerin belli bir yüzdesinin hareket hızı yükseldiğinden yumurtaya ulaşma oranı yükselmektedir. Bu sayede sperm sayısı normal sayının altında olmasına rağmen hamilelik başlayabilmektedir.

İbrahim saraçoğlu keçi boynuzu kürü tarifi: Hareketli sperm sayısını ve kalitesini artırıcı ve de erkeklerdeki iktidarsızlığa karşı doktor ibrahim saraçoğlu keçi boynuzu kürü tarifi şöyledir.

İbrahim saraçoğlu keçi boynuzu kürü için gereken malzemeler: Yarım litre su ve 6-7 adet keçiboynuzu.

İbrahim saraçoğlu keçi boynuzu kürü nasıl yapılır ve nasıl hazırlanır: Kaynamakta olan yaklaşık yarım litre suya 6-7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak atınız. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatınız. Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocağın altını kapatınız ve 20 dakika dinlendiriniz. Dinlenme süresi tamamlandıktan sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartınız.

Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karna diğer yarısınıda akşam yatağa giderken içiniz. Bu uygulamaya bir hafta boyunca hergün devam ediniz. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca hergün akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayınız.

Konunu anahtar kelimeleri: keçiboynuzu kürü, keçi boynuzu kürü,ibrahim saraçoğlu keçiboynuzu kürü, keçi boynuzu kürü nasıl yapılır, keçi boynuzu sperm, keçiboynuzu sperm,keci boynuzu kürü, keçi boynuzu kürü ibrahim saraçoğlu, keçiboynuzu kürü nasıl yapılır, ibrahim saraçoğlu sperm sayısını artırmak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar