Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

17 Aralık 2010 Cuma

gunaydin@kanald.com.tr Mail Adresi

Uyarı: Bu yazı günaydın programı hakkında bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sitemizin kanald ve programlarıyla hiç bir ilgisi yoktur. Buraya yazdığınız mesajlar da doğal olarak günaydın programında okunmayacaktır, çünkü hiçbir zaman yazdıklarınızdan haberleri olmayacaktır. Lütfen mesajlarınızın günaydın programına ulaşması için, tüm mesajlarınızı günaydın@kanald.com.tr adresine email ile gönderiniz.
İrfan Değirmenci ile Günaydın
Türk televizyonlarının en çok izlenen sabah haberlerine imza atan İrfan Değirmenci, artık Kanal D’de ‘Günaydın’ diyor..

Günaydın, yeni güne hazır uyanmak, işe, okula gitmeden önce gündemden haberdar olmak, gözden kaçanları, gölgede kalanları İrfan Değirmenci’nin yorumuyla yakalamak için seyircisini ekran başına bekliyor…

Sadece Ankara, İstanbul değil, Türkiye’nin 81 ilinden haberler, kendisine ana haber bültenlerinde yer bulamamış özel öyküler, İrfan Değirmenci’nin üslubuyla işleniyor… Sabahın ilk gelişmeleri ya da bir önceki geceden devreden sıcak haberler Günaydın’da ekrana geliyor.
Program Adı
Günün öyküsünü çizen akışıyla , izleyici, adeta , kahvaltı sofrasında İrfan Değirmenci ile sohbet ediyor.
SMS, e-mail, mektup ya da telefonla izleyicinin her mecrada bültene dahil edildiği programda, zaman zaman akış bile izleyici ile birlikte belirlenebiliyor.
Alışılagelmiş sabah haberleri klişelerini yıkan, sabah sohbetini seyircisiyle yapan, her an şaşırtan, gündem yaratan, güler yüzlü…
Türkiye, yine, onunla uyanıyor…
İrfan Değirmenci ile Günaydın, hafta içi her sabah saat 07:00 ‘de, Türkiye’nin Kanalı, Kanal D’de…
Mektuplarınız için:
İrfan Değirmenci ile Günaydın
Doğan TV Center
34204 Bağcılar / İSTANBUL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar