Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

17 Aralık 2010 Cuma

Fit ve mükemmel kalçalar için öneriler

Kalça bölgsinde ki yağlardan ne diyetle, nede sporla kurtulamadınız mı? Üzülmeyin ve pes etmeyin! Çünkü artık hayalinizde ki fit ve o kusursuz kalçalara sahip olacaksınız Melek‘ler. Nasıl mı; o halde buyrun:)

Fit ve mükemmel kalçalar için öneriler

Mükemmel kalçalar için egzersizler
Yapmanız gereken tek şey günlük egzersiz rutininize az sonra sizinle paylaşacağımız basit kalça hareketlerini de katmak. Böylece düzenli bir çalışmayla hayalinizdeki vücuda sahip olabileceksiniz…Yalnız egzersizlere başlamadan önce şu önerilerimizi dikkate alın!
* Eğer yağ yakımını hedefliyorsanız, seçtiğiniz programı 1 tur olarak hiç durmadan, dinlenmeden yapın. (Örneğin seçtiğiniz egzersizlerin ilk setlerini setler arasında ara vermeden uygulayın. 2 dakika dinlenin ve bir tur daha yapın.) Yağ yakımını artırmak için bol bol su içmeyi ihmal etmeyin.
* Egzersizleri her zaman temkinli, dikkatli bir şekilde uygulayın. Yanlış bir hareketin ya da vücudu fitness düzeyinden fazla zorlamanın yaralanmalara neden olabileceğini unutmayın.
* Egzersizlerden önce ısınmayı, sonrasında da esneme kortları yardımıyla kaslarınızı esnetmeyi unutmayın.
* Setler arasında iki dakika dinlenin

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar