Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

18 Aralık 2010 Cumartesi

emo saçı nasıl yapılır

Emo; son yıllarda ülkemizde de bir grup gencin tarz olarak benimsediği bir akım olarak özetlenebilir. Emo‘lar genellikle aykırı saç modelleri, giyimleri ve dinledikleri müzik tarzı ile sosyal hayatta farklılaşmaktadırlar.

Bu kültürü, daha doğrusu bu akımı benimseyen kişiler; toplumda yalnız olduklarını, mutsuzluklarını, kimse tarafından anlaşılamadıklarını savunurlar. Depresif ve melankolik tutumları ile kendi aralarında özel bir bağ kuran Emo’lar, kimi çevrelerce ciddiye alınmamakta, eleştirilmekte ve özentilik ile suçlanmaktadır.Saçları gözleri’nin önünü kapatacak şekilde şekillendirilmiş, düz ve çoğu zaman parlak bir görünüme sahip emo gençlerine, genelde bir çok farklılığı aynı anda gözler önüne seren İstanbul/İstiklal Caddesi taraflarında sıkça rastlamak mümkündür.

Amerikan kökenli bu akımın en çok merak edilen ve kimi zaman dalga konusu yapılan Saç Modelleri‘ni yine amerikalı bir genç YouTUBE üzerinde yayımladığı bir video görseli ile ti’ye almış ve çektiği bu video ile 4 aşamalı emo saç şekillendirme yöntemini dünya ile paylaşmıştır. SHANE DAWSON isimli gencin çektiği bu video şimdiye kadar 800 bin civarında izleme almış ve popüler video paylaşım sitesinin favorileri arasında yerini almayı başarmıştır.

 İşte Dawson’a göre Emo Saçı Nasıl Yapılır ?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar