Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

15 Aralık 2010 Çarşamba

diyetsiz hızlı kilo vermenin yolları

Kilo vermek için, aç kalmaya gerek yoktur. Aç kalmadan, doğru besin öğeleriyle ne yediğimizi bilerek zayıflayabiliriz. Zayıflamamız için verilen bir çok diyetler, bu güne kadar kalıcı olmayı başaramamış diyetlerdir.

Neden diyet diye soralım kendimize. Kilo vermenin bir çok kolay yolu varken neden zor olan yolları seçelim. Yiyecekleri gram şeklinde ölçen, tek tek kalori hesabı yapılan yiyecek şekillerinden faydalar beklememiz, son derece rahatsız edici olmaktadır.

Yapmamız gereken sadece ne yediğimizi bilmektir. Ne yediğini bilen bir kişi, besinlerini düzenli, az ve sık tüketir. Yaşımız, boyumuz kaç olursa olsun, istediğimiz ve vücudumuzun olması gerektiği kiloya inmemiz mümkündür. 1 dilim kepekli ekmeğimizi de, sütlü tatlımızı da yeterince yiyebiliriz.

Yemek için değilde yaşamak için yemek yemeği kendimize ilke edinsek, dünyada kilo problemi kalmaz. Eğer herhangi bir rahatsızlıktan dolayı kilo alıyorsak, yürümeyi denemeliyiz.

Kendi bedeninizden bir küçük beden elbise alın ve onun içine girmeyi hayal edin. Emin olun isterseniz yaparsınız. Her gün tartılmanıza gerek yok. Doğru beslendiğiniz taktirde, gözle görülür şekilde kısa sürede zayıflayacaksınız. En önemli olan, akşamları yemek yememektir. Akşam yediğimiz yemekler, vücutta kalacak ve kalorilere dönüşecetir. Herşeyden yiyelim fakat ölçülü olsun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar