Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

15 Aralık 2010 Çarşamba

Capsaicin krem nedir - Orjin Krem

Capsicum frutescens, Capsicum annum, Capsicum cream, cayenne pepper, chili pepper, hot pepper, papr,ka, pimiento, red pepper gibi isimleri de vardır. Capsaicin kırmızı biberlerde bulunan aktif bir maddedir ve acı biberlere sertliğini veren de yine bu maddedir.

Orjin krem özellikle ağrıları ortadan kaldırmak için kullanılır. Kullanıldığı alanları; sırt ağrıları, kesecik iltihabı, fibromasküler doku iltihabı, eklem ağrısı, kas ağrısı, sinirsel ağrı, kemik ve buna yakın eklemlerin iltihabı, diyabetik nevropatik ağrı, fantom ağrısı, sinir ağrısı, ameliyat sonrası ağrılar, kaşıntı ve romatizma ağrıları sıralamak mümkündür. Bu krem cilt yüzeyine sürüldüğünde, sinir sistemi ile ilgili ağrıları giderir. Capsaicin krem geçici olarak ağrıyı keser, bu yüzden de düzenli bir şekilde kullanılması gerekir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar