Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

16 Aralık 2010 Perşembe

2011′in en yeni parfümleri

2011 yılında’da olduğu gibi bu yıl bir çok parfüm çeşitleri çıkmıştır. Kokusuyla erkekleri ve bayanları mest eden bu parfümlerden bir kaç tanesinin adlarını sizinle paylaşmak istiyorum.

Ayrıca yazın neşeli ve havai havasından soğuk kış günlerine geçiş yaptığımız şu günlerde kozmetik dünyasında kendini yeni mevsime çoktan hazırladı.

Soğuk kış günleri için piyasaya çıkan yeni parfümler genellikle baharatlı. Yazın hafif ve çiçekli kokulara bürünürken, kışın biraz seksapel kazanmak hakkımız ama değil mi.Calvin klein beauty: Işık saçan ve ilham veren sofistike bir koku. Lilyum, yasemin notalarının yanı sıra sedir ağacı kokuyu enerjik ve çekici kılıyor. Koku tendeki sofistike bir çiçek haline geliyor.
Kendinen güvenen ve sofistike kadınların tercihidir.

Dior diorama: Diorun klasiği türk gülü ve kimyon ile yeni bir yorum kazanmış.Masum ama çekici olmak isteyenlerin kokusu.

Givenchy play for her: Üst notalarında pembe biber ve portakal çiçeği barındırıyor. Orta notalarda yer alan amiris ağacı tiare çiçeği ve orkide parfüme seksilik kazandırırken, alt notalarındaki sandal ağacı, paçuli, tonka fasülyesi ve benzoin kokuya sıcaklık katıyor. Hareketli, dinamik, neşeli kadınların parfümdür.

Gucci guilty: Sıcak, çarpıcı oryantal notaları ile zevk veren bir koku. Mandalinanın doğal kokusu, pembe biber ile modaya uygun parıltılı bir hal alıyor. Orta notasında leylak ve germanyumun çekici karışımı sulu şeftali ile birleşerek kadınsılığın kışkırtıcı tarafını yansıtıyor. Paçuli gücün mesajını verirken amber derin bir feminenlik sunuyor. Cüretkar ve zeki kadınların vazgeçilmezi olacak.

Guess seductive: Veronique nyberg tarafından geliştirilen guess seductive notalarında bergamot, frenk üzümü, armut, yasemin, portakal çiçeği, bir tür susam, vanilya, olibanum ve kaşmir ağacı bulunduruyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar