Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

17 Kasım 2010 Çarşamba

Türk Hackerlar İsviçre'yi HacklediHackerların bir şeyler yapması çok güzel, ancak yaptıklarının ters tepme ihtimalini de düşünerek yapmalılar bu işi.Mesela verilmek istenen mesaj, karşıdakilerin yaptığı gibi ırkçı bir biçimde verilirse, o zaman durum daha da zora girebilir.Haklı iken haksız duruma düşmemek gerekiyor.

Türk hacker'lar İsviçre'deki 500 siteyi çökertti. Türk hacker grubu, İsviçre'deki 500 web sitesinin erişimini engelledi.İnternette kendilerine ‘1923Turk-Grup' adını veren Türk hacker grubunun, İsviçre uzantılı 500'e yakın web sitesinin erişimini engelleyerek büyük zarar verdiği bildirildi.Hack'lenen sitelerin ana sayfalarına minareli camii resimleri ve ezan sesi koyuldu. Grubun hacklediği siteler arasında minare krizine yol açan ve sağ partililerin siteleri de bulunuyor. Grubun yöneticileri, “Bizler hiçkimsenin dini inanısını yargılamıyor ve eleştirmiyoruz. Onlardan da dinimize karşı aynı hassasiyeti ve saygıyı bekliyoruz. İslamiyet'e karsı yaptıkları çağ dışı propaganda ve eylemler devam ettiği sürece saldırılarımızın ardı arkası kesilmeyecektir” denildi. Hacker grubunun saldırısının İsviçre basınında geniş yer bulduğu belirtildi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar