Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

20 Kasım 2010 Cumartesi

Sufli Cinlerden korunma ve kurtulma yolları

1) Cin musallatına uğramış bir kişi 5 vakit namazını eksiksiz kılmalıdır.(sünnetler dahil)

2)Mutlak suretle Gusul Abdestli gezmeli,geceleri Gusul abdestsiz yatmamalıdır.

3)Gusul Abdesti alırken küpe delikleri ıslatılmış bi küpe yardımıyla muhakkak ıslatılmalıdır.Bu önemlidir çünkü küpe delikleri vücuttan sayılır.

4)Kişi alkol,sigara vs.gibi kötü alışkanlıkları varsa derhal bırakmalıdır.Özellikle sigara dumanı sufli cinlerin besinidir.

5)Kişi olabildiğince Namaz abdestli gezmelidir.

6) Allah(c.c) adını bolca zikretmelidir.Cin musallatından kurtulmak bir kaç günde olacak iş değildir.şifanın Allah(c.c) den geldiğine inanıp Felak,Nas,Ayet-el Kürsi,Amenerrasulü,ihlas,Fatiha gibi Cinleri rahatsız eden duaları gün içinde bolca okumalıdır.

7)H.z Peygamber'in Name-i Peygamber'i yastık altın konulmalı ya da yatak odasında yüksek bir yere asılmalıdır.Koyduktan sonra birkaç gün geceleri sıkıntılarınız artar gibi olur,evden garip sesler duyabilirsiniz.Fakat bir kaç gün sonra geceleri daha rahat uyuduğunuzu farkedeceksiniz.

8)Forumda bulunan Ayet-i Hırz muhakkak okunmalıdır.Cin musallatında çok etkilidir.

9)Cinlerin suflileri çok yalancı varlıklardır.söylediklerinin yüzde 99 u yalan 1 taneside şüphelidir.Sizi kandırmak için türlü yollara başvuracaklardır.en başta gelenleri uzaylı yalanı,evliya ya da din büyüğü yalanı,ölmüş akrabalarınızın sesleriyle size seslenebilirler.Onlardan korkmayın,korkarsanız daha çok üstünüze gelirler.
10)Şerlilerin peşinde muhakkak Rahmani varlıklar vardır.Ayrıca sufli cinler size biz rahmaniyiz,meleğiz gibi pek çok yalan soylerler inanmayın.pekçok medyum onların oyuncağı olmuş kişilerdir
11)Gerçekten ilim irfan sahibi birini bulun(bu işi para için yapmayan) ve muhakkak yardım alın.Piyasadaki medyumların birçoğu para tuzağıdır dikkat edin.sizden milyarlar isteyebilirler.

12)Saffat,Mülk,Bakara ve Yasin surelerini mutlaka okuyunuz

13)Ayrıca uyumadan önce internet üzerinden Kuran-ı Kerim dinlerseniz geceleri sizi çok rahatlatır.Evdeki şeytanları temizlemiş olursunuz.

14)Salat-i Tefriciye,Nadü Ali duasıda etkilidir

15)Kesinlikle Cin çağırma,Ruh çağırma gibi işlere bulaşmayın.Şerlilerin gelmesi kolay gondermesi zordur.

16) Odanızı ve evinizi temiz tutmaya özen gosterin.

17)Uyumadan önce yatacaginiz odaya gül suyu dökün.Gül suyu rahmani cinleri çeker.

18)Ailenizle mutlaka durumunuzu paylaşın.

19)Cinler yalniz insanlara daha çok musallat olurlar.yalniz kalmamaya özen gösterin

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar