Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

17 Kasım 2010 Çarşamba

NFS'ye Ferrari Geldi


Electronic Arts'ın popüler yarış oyunu Need for Speed: Shift'e Ferrari paketi geliyor! Peki Ferrari'nin hangi araçları, ne zaman Need for Speed: Shift yollarına düşecek.

Dünyanın önde gelen video oyunu üreticilerinden Electronic Arts, 7 yıl evvel yollarını ayırdığı Ferrari ile yeniden anlaştı. Öyle ki, bu birlikteliğin meyvesi olarak yakın zamanda Need for Speed: Shift için "Ferrari Yarış Paketi" geliyor.

16 Şubat'ta indirime sunulacak olan ek içerik paketinde 430 Scuderia, sınırlı sayıda üretilen FXX ve F50 GT'nin de bulunduğu 10 Ferrari otomobili yer alacak.
Oyuncular Ferrari'nin Direksiyonuna Geçecek

Ferrari Racing Series adlı içerik paketi, 10$ ya da 800 Microsoft puanı karşılığında Xbox Live'dan indirime sunulacak. Şimdilik ilk etapta yalnızca Xbox 360 platformu için yayınlanacak olan paketin PC ve PS3'e de gelmesi bekleniyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar