Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

20 Kasım 2010 Cumartesi

Nefes'in yeni albümü ücretsiz


Bu müzik gurubu yeni albümünü ücretsiz yayınlıyor! İşte bütün ceplere ulaştıran uygulama...
Nefes'in yeni albümü ücretsizÜnlü müzik grubu Nefes ile iletişim teknolojileri alanından Bircom, birlikte Türkiye'deki bir ilke imza attılar. Yurt dışında ilk olarak dünyaca ünlü rock grubu U2 tarafından bir benzeri kullanılan mobil uygulama projesi, Nefes'in yeni albümü için Türkiye'de ilk defa Bircom tarafından gerçekleştirildi. Bircom'un Phonsai adlı mobil yazılımı kullanılarak geliştirilen Nefes uygulaması, 2580'e "NEFES" yazılı bir mesaj atarak, ücretsiz olarak cep telefonuna indirilebiliyor. Böylece şarkıların yanı sıra şarkı sözleri, albüm fotoğrafları ve ek bilgiler de dahil olmak üzere grubun tüm albümünü, bir bütün halinde cep telefonuna indirmek mümkün oluyor. Java tabanlı tüm cep telefonlarında çalışabilen uygulamanın, birkaç ay içinde iPhone'da da kullanılabilir hale gelmesi bekleniyor.

Müzisyenlerin önünü açan Phonsai uygulamasıyla müzik grupları istedikleri türdeki içeriği hayranlarıyla paylaşabiliyor. Cep telefonuna yüklenen uygulama internete bağlı olmadan da çalışabildiğinden kullanıcılara büyük bir rahatlık sunuyor. Turkcell'in servis verdiği hizmetle Nefes'in albümü yaklaşık bir ay içinde 36.000 kişi tarafından indirilmiş durumda. Gereken mesaj atıldıktan sonra otomatik olarak cep telefonuna yüklenen uygulama hemen uygulamalar alanındaki yerini alıyor. Bu simgeye tıklandığında ise uygulama açılıyor ve grupla ilgili bilgiler, fotoğraflar, MP3 formatındaki şarkılar ve şarkı sözlerine ulaşmak mümkün oluyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar