Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

10 Kasım 2010 Çarşamba

M Hanedanlığı #5/8


Çeviri ve Balonlama: Ozanca
Çeviri Edit, Kapak düzenleme: Ryu Hayabusa

Gerçeklik Wanda tarafından bükülmüş ve tüm kahramanlar yeni bir hayata uyanmışlardır. Ancak bu sahte yaşamında farkında olan iki kişi vardır. Bunlardan biri Wolverine'dir.

Wolverine sahte gerçekliğin farkına varınca S.H.I.E.L.D üssünden kaçar. Ancak Luke Cage'in yeraltı direnişçilerinden Pelerin tarafından kaçırılır... ve kendisini uzun süredir ölü olan İntikamcı Hawkeye'ın okuna hedef olarak bulur.

Ancak sahte gerçekliğin farkında olan diğer bir kişi ise Genç Layla Miller' dır. Ve Magneto Hanedanlığı'ndan önce dünyaya ne olduğunu hatırlamaktadır ve başkalarının hatırlamasına da yardımcı olabilmektedir. Wolverine'in isteği üzerine,direnişçiler Emma Frost-Summer'ın evine gider. Layla sayesinde Emma etrafında ki dünyanın gerçekliğine'' uyanır ''.

Bu sayıda diğer kahramanların sahte yaşamlarınına tanık olacaksınız? Hangi kahramanlar gerçekliğe uyanacak? Hepsi bu sayıda.

Mediafire
Hotfile

Serinin tüm sayılarına ulaşmak için tıklayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar