Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

17 Kasım 2010 Çarşamba

Google Chrome Uçmaya Hazır!


Ben de Chrome kullanıyorum ve bu tarayıcıdan gayet memnunum.Birkaç eksiği dışında; hızlı, pratik ve kullanımı çok kolay olan, bir sürü ayrıntıyla insanları boğmayan bir tarayıcı.İnternet Explorer bu açıdan hiç kullanışlı bir tarayıcı değil.İnsanlar daha çok özellik istiyorlar ama bu özellikler, karmaşık bir şekilde sunulmamalı.Çünkü kullanıcılar (en azından ben) sade ve hızlı tarayıcılardan hoşlanırlar.


Google'ın tarayıcısı Chrome her geçen gün gelişiyor: İşte Chrome'u "uçuracak" son yenilik...

Hatırlayacağınız gibi sizlere Google'ın merakla beklenen Chrome eklentileri konusunda attığı önemli adımı aktarmıştık. Hatta bazı önemli eklentileri bile tanıtma imkanımız oldu. Nihayet Google gerekli tüm hazırlıkları tamamladı ve eklentiler için geri sayım başladı.Google bu konuda resmi bir tarih açıklamadı ama Chrome eklenti galerisinin içinde bulunduğumuz birkaç gün içerisinde resmi olarak açılacağı tahmin ediliyor. Ama bildiğiniz gibi şu sıralarda Google'a ait olmayan farklı sitelerde bazı Chrome eklentileri gün ışığına çıkmış durumda.Bu site açıldıktan sonra Google tarafından resmi olarak onaylanmış eklentilere de kavuşmuş olacağız. Büyük ihtimalle Chrome temaları için hazırlanan siteye benzer bir yapıya sahip olan eklenti galerisi sayesinde Google, tarayıcı pazarındaki payını yükseltebilmeyi umuyor.


CHIP Online

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar