Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

20 Kasım 2010 Cumartesi

Fujifilm FinePix HS10 dijital kamera

Fujifilm FinePix HS10 dijital kamera : Fujifilm Amerika yüksek hıza ve yüksek performansa sahip D-SLR stilindeki ürün serisinin en heyecan verici modellerinden oluşan yeni dijital fotoğraf makinelerini Fujifilm FinePix HS10 dijital kamera  ile tanıttı. Dijital SLR fotoğraf makinelerinin performans ve çok yönlü kullanım özelliklerini daha hafif ve ekonomik bir gövde yapısında kullanmak isteyen ciddi fotoğrafseverler Fujifilm FinePix HS10 dijital kamera ile mükemmel bir çözüme kavuşuyorlar. Fujifilm'in ödül sahibi yüksek zumu 'köprü' modellerinin en yeni üyesi Fujifilm FinePix HS10 manuel optik zum destekli Fujinon 30x optik zum (24-720 mm) objektifi ile kompakt bir gövde ve ekonomik maliyetle D-SLR benzeri bir performans sunuyor.


Fujifilm FinePix HS10

Fujifilm FinePix HS10 30x optik zum objektif
Normal bir dijital SLR fotoğraf makinesinde iki farklı objektif taşımayı gerektirecek zengin odak uzaklık değerlerine sahip olan Fujifilm FinePix HS10'in Fujinon 30x zum objektifi tek bir gövde yapısında bir fotoğrafçının hemen hemen tüm çekim gereksinimlerine cevap verebiliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar