Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

17 Kasım 2010 Çarşamba

Cleaner V.1 ( Autorun Virüs Sil)


Uygulama : Cleaner V.1

Amacları   : Autorun virüslerini siler , Amvo .exe virüsünü siler , gizli klasör sorunu düzeltir , saçma sapan .bat uzantılı dosyaları siler , pc temizliği yapar ( Cookies - Temp - Local Settings - Prefecth ) gibi pc deki yavaşlanmayı bir nebze olsun düzeltir.Tek tıkla açılmayan klasörleri ( C:- D: E: gibi) açar ve hatayı onarır.Çöp kutusu kaybolması, ana sayfa kilitlenmesi , görev yöneticisi sorunu gibi ufak tefek sıkıntılarıda ortadan kaldırmada kolaylık sağlar.

Boyutu   : 2 Mb.

Ekran görüntüsü :

PROGRAM İNDİRME LİNKİ 

Not : Kullanım esnasında eğerki önce temizlik yap derseniz yandaki kısımlar pasif kalacaktır . Önce sorunları uygulayın en son temizlik kısmını kullanın.

Sebeb : Temizlik esnasında Temp sildiğinden dolayı uygulamanın kayıt doslarıda Temp dizininde olduğundan onları görmüyor ve program hata verebiliyor bu gibi durumda yeniden başlatın programı sorun olmayacaktır.

Buda Online Taratma Sonucları:

SİTE 1
SITE 2

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar