Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

17 Kasım 2010 Çarşamba

61 Kanalı 1 Liraya İzleme İmkanı
TTNET, televizyon ve sinemayı taşınabilir hale getirdiği ‘Tivibu’yu hayata geçirdi.

TTNET, “Evet” vizyonu kapsamında televizyon ve sinemayı taşınabilir hale getirdiği ‘Tivibu’yu hayata geçirdi. ADSL abonesi olan tüketiciler ayda 1 lira daha vererek Tivibu ile 61 kanalı internet üzerinden izleyebilecek. TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, “Tivibu”dan sonra ‘TTNET Ses’, ‘TTNET IP TV’yi uygulamaya sokacaklarını söyledi. Yılmaz, “TV ve sinemayı taşınabilir hale getirdiğimiz bu uygulamaya 5.9 milyonluk abonemizin de üye olmasını bekliyoruz” dedi. Yılmaz, Tivibu’nun aylık ücretinin 30 Nisan’a kadar 1 lira olduğunu, bu tarihten sonra fiyatın 4 ile 8 lira arasına çıkacağını kaydetti.

SİNEMA 50 KURUŞ

Müşterilerinin ayrıca tekrar izle, durdur izle gibi programlarıyla canlı yayınları kaçırmayacaklarını dile getiren Yılmaz, kirala izle ile sinema filmlerinin 50 kuruş ile 3 lira arasında seyredilebileceğini kaydetti. Filmlerin telif haklarının ödendiğini ifade eden Yılmaz, yakın zamanda Tivibu’nun cep telefonu üzerinden de izlenebileceğinin altını çizdi. Yılmaz, “Yakında reklam alınmaya da başlanacak. Ayrıca 61 kanalla kalmayarak kendi kanallarımızı da açacağız. Bu durum sektöre ekonomik katkı sağlayacak” diye konuştu.

Türkiye’de İnternet Ucuz

Tivibu’nun tanıtım toplantısına Tahsin Yılmaz’ın yanı sıra, Pazarlama Müdür Yardımcısı Murat Onuk, IPTV İçerik Müdürü Eşref Günaydın ile Mehmet Şahpolat katıldı. Murat Onuk, AB raporlarına göre interneti en ucuza kullanan ülke olduğumuzu söyledi. Onuk, “Aynı servis koşullarıyla dünyada bizden daha ucuz internet yok. Buna rağmen fiyatı düşürme çabalarımız sürüyor” dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar