Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

17 Kasım 2010 Çarşamba

1.8 Milyon Euro'ya iPhone 3G


Küresel kriz mi dediniz? Bu durum Peter Aloisson isimli mücevher tasarımcısının 1 milyon 790 bin Euro değerinde bir iPhone 3G yaratması için pek önemli bir konu değil.
Avusturya’lı mücevher tasarımcısı Peter Aloisson’un Kralın Düğmesi adıyla tasarladığı elmas ve altınla bezeli ürün 1 milyon 790 bin Euro değeriyle alıcısını bekliyor.

Tasarımcının 18 ayar altın, toplamda 138 adet yüksek kaliteli ve en mükemmel şekilde kesilmiş elmasla süslenmiş ürüne adını veren ise, Apple’ın uygulamalardan çıkılıp ana ekrana dönmeye yarayan “Home” düğmesinin üzerine yerleştirilmiş nadir bulunan 6.6 karatlık elmas.

Peter Aloisson, teknolojik cihazları mücevher ile birleştirmek denildiğinde akla gelen isimlerden biri, tasarımcının gözbebeği iPhone 3G ‘Kings Button’ dünyada bulunabilecek en pahalı iPhone. Tasarımcının Nokia, Motorola, Sony Ericsson gibi firmaların telefonlarını kullanarak yaptığı bir çok özel tasarım bulunuyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar