Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

31 Ekim 2010 Pazar

Office 2010 Fiyatları
Office 2010'un fiyatı ne olacak?

MS'in yeni Office paketi 2010 ile ilgili en çok merak edilen soru cevabını buldu: İşte fiyatlar...

Microsoft'un merakla beklenen ofis programları paketi Office 2010'un piyasaya çıkmasına artık oldukça az bir zaman kaldı. Firmanın yayınladığı rakamlara göre şu anda yaklaşık 2 milyon kişi Office 2010'un beta sürümü denemeye devam ediyor. Office 2010 ile ilgili hemen hemen tüm merak edilen konular bu beta sürecinde cevap buldu ve geriye tek ama oldukça önemli bir ayrıntı kaldı; yeni Office'in fiyatları...

Yapılan açıklamaya göre iki bilgisayara kurulabilme hakkı ile satılacak Office 2010 Professional sürümünün fiyatı 499 dolar olacak. Eğer DVD'ye gerek yok derseniz internet üzerinden veya yeni Windows 7 kurulu bir sistemde yüklü gelen Office 2010 deneme sürümünü Product Key Card (PKC) ile de satın alabilirsiniz. Bu durumda Professional sürümünün fiyatı 349 dolar olacak.

Home ve Student sürümleri daha uygun...

Office 2010 Home & Business sürümleri ise kutulu 279 dolar, PKC ile 199 dolar olarak belirlendi. Yine iki bilgisayara kurulabilecek bu sürümde Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote ve Office Web uygulamaları bulunacak. Professional sürümdeki Publisher ve Access ise bu pakette yer almıyor.

Office 2010 Home & Student sürümü üç bilgisayara kurulabiliyor. Home & Business'den farklı olarak Outlook'un bulunmadığı bu paketin fiyatı ise kutulu 149 dolar, PKC ile 119 dolar.

Sadece öğretmen ve öğrencilere kampuslarda ve akademik yayın satan noktalardan temin edilebilecek Office 2010 Professional Academic paketi ise iki bilgisayara kurulabiliyor, içeriğinde tüm Office uygulamaları yer alıyor ve sadece 99 dolara satılıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar