Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

31 Ekim 2010 Pazar

Güzel ve Çirkin İnsanlar

Sadece "güzel insanları" kabul eden garip siteden, "çirkinleştiklerini" düşündüğü üyelere soğuk duş.

5000 kişi artık güzel değil...

Sadece güzel insanları, var olan güzel üyelerin oyları ile siteye kabul eden BeautifulPeople.com adlı ünlü internet sitesinde yaprak dökümü. Site yöneticileri yılbaşı döneminde çektirdikleri fotoğrafları sitedeki hesaplarına koyan ve aldıkları kilolar veya çekici olmayan pozları nedeniyle 5000 üyenin üyeliklerini askıya aldı. Üyelikleri askıya alınanların büyük kısmı ABD ve Kanadalı bir kısmı ise İngilizlerden oluşuyor.

Site yöneticileri özellikle yılbaşı dönemindeki ziyafetler de yemeği fazla kaçırıp kilo alan üyelerin artık eskisi kadar güzel görünmeyebildiğini açıkladı. Bahsi geçen 5000 üye geri kalan 550 bin üye tarafından tekrar oylamaya tabi tutuldu ve sadece birkaç yüz tanesi yeniden siteye kabul edildi. Büyük kısmı ise kendilerini tatil coşkusuna kaptırıp cazibelerini yitirdikleri gerekçesiyle artık siteye erişemiyorlar.

Kaynak

Yorum: Güzellik deyince şehvet anlayan zihniyeti protesto ediyorum.Bu zihniyetin hayatında libidodan başka bir şey bulunmaz.Dolayısıyla insanlık mertebesine asla çıkamayıp, hayvanlardan aşağı bir hayat yaşamaya mahkum olurlar.Modern hayatın kendini tatmin etmek isteyen maymunları...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar