Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

30 Ekim 2010 Cumartesi

Google Earth ve Audi a8

Google earth yazılımının araçlar için navigasyon sağlayayıcı olarak geleceğini daha önceden duymuştuk. hatta ücretsizolarak dağıtılacağını haber verdikleri için diğer şirketlerin hisseleri düşmüştü. sonunda google earth gps olarak audi a8 entegreli bir şekilde karşımıza çıktı.
\
lcd ekran içine yerleştirilen uygulama ile 3d uydu görüntüleri, arazi bilgiler, wikipedia'dan bilgi paylaşımı ve haberleri takip edebilirsiniz. ayrıca yerel arama da bulunmakta.
i̇sterseniz bu aleti dizüstü bilgisayarına bağlayarak daha yüksek verim elde edebilir aradıklarınızı daha kolay ve hızlı bulabilirsiniz
google earth gps entegreli audi a8'in dolayısıyla google earth gps'in 2010-2011 arasında gelmesi bekleniyor. 9 inçlik lcd ekranı bulununan bu alette multi medya arabirimi (mmi) ve bluetooth da bulunmakta.
\
fakat alman şirketlerinin ürettiği bu lüks otomobillere aşina değilseniz iphone standartındaki google earth mobileyazılımını kullanmanız gerekecek. tabii yakında google earthtüm araçları kaplayana kadar.
ayrıca bakınız ;
angelsdemos : blog | friendfeed | twitter | email | rss
kaynaklar ; mashbale , displayblog , engadget

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar