Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

31 Ekim 2010 Pazar

Facebook cebe Bedava mı?


Cepten Facebook'a girerken servis sağlayıcısının bir bedel alması önlenebilir mi?

Gerek Türkiye'de, gerekse dünya genelinde en çok ziyaret edilen sosyal ağ Facebook hakkında ilginç bir kampanya başlatıldı. Gnçtrkcll sitesinde yapılan açıklamada kullanıcılardan cepten Facebook'un ücretsiz olarak kullanıcılara hizmet sunmasını sağlamak için oy vermeleri isteniyor.

Sitede yapılan duyuruda belirtildiğine göre tık sayısı bir milyona ulaştığında cepten Facebook ücretsiz olacak. Ancak; uygulamayı sabahlara kadar kullanmak mı ücretsiz olacak, yoksa uygulamayı indirirken, "sizden turkcell-im'e bağlanarak indirdiğiniz bu uygulamadan ücret almayacağız" şeklinde bir bildirimle mi karşılaşacağız bilmiyoruz.

Sonuç olarak denemeye değer. Haydi, toplayın eşi dostu, buraya tıklayın.

Farkettiğimiz üzere oy verdikten sonra sayfayı yenilemek suretiyle defalarca oy verebiliyorsunuz. Şayet gerçekten Facebook'un bedava olmasını deli gibi istiyorsanız, bu yöntemle sabahlara kadar oy verebilirsiniz.

Aynı zamanda siteye girdikten sonra karşınıza gelen oy verme butonuna tıkladıktan sonra "İşte Budur! Gençliğin Gücü Herşeye Yeter!" yazılı butonda da imla hatası tespit ettiğimizi belirtmek istiyoruz. Tabii o kadar da acımasız olmamak gerekiyor, ancak yine de biz söyleyelim.

Oğuzhan Öztürk

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar