Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

31 Ekim 2010 Pazar

Ekran Kartı Satın Alma Rehberi


Yeni bir ekran kartı satın almak istiyorsunuz fakat hangi özelliğe dikkat edeceğini bilmiyorsunuz. O halde sizler için hazırladığımız ekran kartı satın alma rehberine bakmanızı tavsiye ederiz.

Piyasada birçok ekran kartı mevcut. Yüzlerce marka ve model arasında hangisini seçeceğini bilmiyorsunuz? Arabirim, bellek, bağlantı, yonga hızı ve çekirdek derken bir bakmışsınız ki kafanız fazlasıyla karışmış. Buna ek olarak ekran kartını takacağınız sistemi de bilmeniz şart. Yanlış yapılan bir seçim, paranızı boşa harcatır.

SDN Editörleri, ekran kartı satın alırken en çok nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizler için anlattı. Bellekten tutun çekirdeğin çalışma frekansı, arabirimlerden ekstra özelliklere kadar... Kutuların üstünde yazan tüm teknik verileri sizler için yorumladık.Satın alma rehberimizde markadan bağımsız tavsiyeler veriyoruz. Teknolojilere en basit şekilde değinip, en çok nelere dikkat edilmesi gerektiğini sizlere anlatıyoruz. İhtiyaca uygun ürün seçiminin nasıl yapılacağını, hangi özellik ve fonksiyonların ne gibi avantajları olup olmadığını sizler için derledik.

Kaynak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar