Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

30 Ekim 2010 Cumartesi

Dünyanın En Hızlı RAM'leri Duyuruldu
Overclock ve performans tutkunları için son derece kısıtlı sayıda satışa sunulacak bellekler...
Corsair yeni Dominator GTX 2250MHz Kit belleği duyurdu. Dünyanın en hızlı belleği olarak duyurduğu yeni RAM'ler overclock ve performans tutkunlarına hitap ediyor.
Intel'in X58 ve P55 platformları için tasarlanan bu kit 1DIMM (X58 ve P55) veya 2 DIMM (P55) konfigürasyonlarda 2250MHz frekansa kadar destekliyor. Belleğin hızı 1.65V güçte 8-8-8-24 olarak ölçülüyor. Üç kanal DIMM konfigürasyonunda ise hızı biraz düşerek 2133MHz oluyor.
Corsair'in yeni kitleri AMD platformunda da çalışıyor ama 1.65V güç ile 6-6-6-18 zamanlama ve 1800MHz hızında.
Corsair bu kitlerin oldukça kısıtlı sayıda üretileceğini ve sadece Corsair Online Store üzerinde 8 Aralık'ta satışa sunulacağını duyurdu.
Bu ramlerin performansı kadar fiyatının da yüksek olacağı kesin.İşi gereği hızlı ramlere ihtiyaç duyanlar ve yüksek performansı seven parası bol insanlar, sanırım daha öncelikli olarak tercih edeceklerdir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar