Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

24 Ekim 2010 Pazar

Dark Reign: Dark Wolverine #3

Boyut: 37mb Sayfa: 27
Çeviri: Craban
Balonlama: Ryu Hayabusa

Daken, Fantastic Four’un merkezi olan Baxter Binası’na gitti. Ve burada Osborn’un uygulamalarından memnun olmayan bir müttefik rolüne büründü. Ancak Reed Richards ve ekibin diğer üyeleri Daken’a şüpheyle yaklaştılar.

Bu esnada Bullseye'da, Daken’ın izini sürmekteydi. Daken’ı Baxter Binası’na kadar takip etmişti. Ve tüm bunları videoya almıştı. Ancak Bullseye’ı da takip eden birisi vardı. Bu da Norman Osborn’dan başkası değildi. Osborn ikisine de güvenmiyordu. Bu nedenle ikisini de yakın takibe almıştı. Bullseye ile tartışmaya tutuşan Osborn’a kamerayı hazırlamasını öneren bir mesaj geldi. Ve bu esnada Fantastic Four üyelerinden Ben Grimm, Daken’ı Baxter Binası’nın penceresinden aşağı fırlattı. Ve tüm bu yaşananlar Osborn tarafından an be an kaydedildi. Peki Osborn bu kaseti ne yapacak ? Daken asıl amacına ulaşabilecek mi? Bullseye ve Daken arasında ki bu dalaşma nasıl son bulacak, hepsi bu sayıda.

Mediafire
Hotfile

Serinin tüm sayılarına ulaşmak için tıklayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar