Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

30 Ekim 2010 Cumartesi

Altın Cep Telefonuİnsanların altına olan rağbetlerini bir türlü anlayabilmiş değilim.Demir gibi bir metali hayatta daha çok kullanmamıza rağmen, demire altın kadar değer verilmemesi, insanın kıymet bilmezliğini ortaya koyuyor.Tabi bunlar benim kişisel görüşüm.Ama bu cep telefonu çok güzel görünüyor demirden olsa güzel olur muydu, derseniz...Altını size güzel gösteren sadece altının reklamının çok fazla yapılmasıdır derim.Bu da kişisel görüşümdür :)

Nokia yüksek bir ihtimalle 2010'un ilk çeyreğinde ince tasarımlı, 5 Megapiksel kameralı 6700 classic cep telefonunun altın kaplamalı sürümünü (Gold) piyasaya sürmek istiyor.

Reghardware.co.uk internet portalına göre Lüks sürüm, 18 ayar altınla özelleştirilecek ve sözleşmesiz olarak 370 Euro'ya (yurtdışı) satılacak. Nokia'nın kendisi henüz lüks cep telefonu hakkında resmi bir açıklama yapmadı.

Klasik 6700 şu sıralara 259 Euro + KDV'ye satılıyor. Telefon şık tasarımı, rahat kullanımı ve iyi akustik değerleriyle dikkat çekiyor. 6700 classic uygun organize etme özellikleri, multimedya donanımı ve 5 Megapiksel kamerası ile günlük işlerinizde sizi yalnız bırakmıyor.

6700 classic'in Türkiye fiyatı hepsiburada.com baz alınarak belirtilmiştir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar