Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

21 Ağustos 2010 Cumartesi

Baccano!


Tür: Aksiyon, Suç, Komedi, Gerilim

Baccano İtalyan Mafyası, Avrupa'nın çeşitli bölgelerinden ortak amaç uğruna bir araya gelen simyacılar, kiralık katiller, sokak çeteleri ve daha birçok gizemli karakteri bir araya getirebilecek müthişliğe erişmiş, nadir animelerden biridir. Çeşitli karakterlerin yollarının ilginç bir şekilde kesişmesini konu edinen Baccano, bolca flashback ve zaman atlamaları ile doludur. Bu yüzden izlerken hiçbir bölüm atlanmamalı ve sakin bir kafayla, detaylara konsantre olarak izlenmelidir.

Tüm olaylar yolcuların Flying Pussy Foot adlı trende yerlerini almalarıyla başlar. Güvenli ve sıuradan bir yolculuğa çıktığını düşünen yolcular yanılıyorlardır. Çünkü tren gangsterler, kiralık katiller ve ölümsüzlerle doludur. Hikayenin büyük bir kısmı trende geçmektedir ancak ara ara trendeki olaylardan bir yıl öncesi ve bir yıl sonrasına da geçişler yapılmaktadır. Bu tarihlerde de İtalyan Mafyası ve aralarında bulunan ölümsüzler arasındaki kapışmalar anlatılır.

Seri farklı karakterlerin aynı olay örgüsüne dahil edilmesi ve senaryonun bağlanması konusunda oldukça başarılı. Anime izlemeyi seven herkese hitap ediyor, bu yüzden hiçbir izleyici kaçırmamalı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar