Url Kısal ,Link Kısalt Şifrele ! KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

30 Haziran 2010 Çarşamba

DEFİNE ARAMA TEKNİKLERİ VE YÖNTEMLERİ

DEFİNE--DEFİNECİLİK-DEFİNE İŞARETLERİ-DEFİNE İŞARET ÇÖZÜMLERİ-DEFİNE HARİTALARI-HAZİNELER-DEDEKTÖR-DEFİNE ARAMA ÇUBUKLARI YAPIMI-GPR-ALTIN-GÜMÜŞ-ELMAS-TILSIM-GİZEMLER-GÖMÜ-SİKKE-CİN-EŞKİYA BELGELERİ-MEZAR TÜRLERİ-HÖYÜK-TÜMÜLÜS-KAYA MEZARI-MEDENİYETLER-EFSANELER-DESTANLAR-BÜYÜ VE BÜYÜCÜLÜK-KEHANET-ÜNLÜ EŞKİYALAR-ARKEOLOJİ-TARİHTE PARA-TAKILAR-DOĞAL TAŞLAR-DARPHANE-MÜZELER HAKKINDA BİLGİLER-DİNİMİZ İSLAM-DEFİNE HABERLERİ-TÜRK DÜNYASI-MİTOLOJİ-HEYKEL-ANTİK MISIR-ANTİKA NÜMİZMATİK-TÜRKİYEDE ARKEOLOJİ-ANTİK BÖLGELER-ANTİK KENTLER-TARİH VE TARİHİN YARARLANDIĞI BİLİMLER-HORASAN-ÖLÇÜ VE AĞIRLIK BİRİMLERİ-ÖLÇME ALETLERİ-TARİHİ TİCARET YOLLARI-EBCED HESABI-İŞARET ÇÖZÜMLERİ-DEFİNE ARAMA YOLLARI-GİZEMLİ DEFİNERİ BULMA-HORASAN ÇÖZME-KAYA MEZARLARI- MEZAR-ROMA SİKKE-BİZANS SİKKE-GREEK SİKKE-TARİHİ ANTİK SİKKE VE PARALAR-ARKEOLOJİ VE DEFİNECİLİK ÜZERİNE HER TÜRLÜ BİLGİ DEFİNE SIRLARINDA


FOTOGRAF ÇEKERKEN DİKKAT EDECEĞİNİZ HUSUSLAR:

1. İŞARETİ NET OLARAK GÖZÜKECEK ŞEKİLDE RESİMLEYİN. (Gölge durumunu ona göre ayarlayın. İşaret net gözükmüyorsa eğer su ile ıslatıp bir daha resimleyiniz.)

2. İŞARETİN BULUNDUĞU KAYAYI NET OLARAK RESİMLEYİNİZ. (Kayanın şeklini ve işaretin kayada bulunuş pozisyonunu görmemiz gerek)

3. İŞARETİN DÖRT BİR TARAFINI RESİMLEYİNİZ. (Çevre ve zemini görüp fikir edinebilmemiz açısından gerekli)

4. KARŞIDAN GENEL BİR RESİM EKLEYİNİZ VE BU RESMİN ÜZERİNDE İŞARET VEYA İŞARETLERİMİZİ ÇİZEREK BELİRTİNİZ. (Eğer işaret birden fazla ise birbirlerine göre pozisyonları nasıldır? Aralarındaki mesafeler nedir? Hatta yönleri nelerdir? gibi sorulara cevap verebilmeli)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi !

Popüler Yayınlar