Ana içeriğe atla

Kayıtlar

Kasım 22, 2009 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

5 YIL ÖNCE

Saat: 23:18. Tam 5 yıl önce bu saatte bilgisayar başında ingilizce çalışıyordum. Akademik kariyerin bir basamağı olan sınavıma hazırlanıyordum, karnımdaki tekmelerle birlikte. Karnımdaki tekmeler sıklaşınca oğlumun rahatsız olduğunu hissedip, ingilizce notlarını bir kenara bırakıp ve uyumaya çalıştım. Ama oğlumu bir kez rahatsız etmiştim. O da beni uyutmadı ve gelmek istediğini belirten işaretleri verdikten sonra soluğu acilde aldık. Daha kapıda hemşire sordu. "Kaç haftalık?" diye, "38+3" dedim. Muayeneden sonra, "vakit gelmiş" lafını duyduktan sonra heyecan, belirsizlik, özlem ve mutluluk kapladı içimi.
İşte bizim hikayemiz böyle başladı oğlumla. 29 Kasım 2004, 16:07 de dünyamıza geldi. Herhalde ölünceye dek bu heyecanı ve mutluluğu yitirmek mümkün değil. Yavaş yavaş onun büyümesini izlemek ise mükemmel bir duygu.
Doğum günün kutlu olsun canım oğlum. Nice sağlıklı, mutlu ve en önemlisi de huzurlu bir ömrün olsun. Bahtın ve şansın hep açık olsun. Üzüntüler…

Batman Penguin #0 One Shot

Batman Penguin #0 One Shot
Format:cbr
Sayfa:12
Boyut:3mb
Dil:Türkçe
Batman Penguin one-shot.Turkcizgi çeviri takımının katkılarıyla!Keyifli okumalar.

İndir

İYİ BAYRAMLAR

Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz nice sağlıklı, huzurlu ve mutlu bayramlar diliyorum. Kurban bayramınız kutlu olsun. Bayramlarınız kitapsız geçmesin :)))

Joker's Asylum-Joker

Joker's Asylum-Joker
Format:cbr
Sayfa:24
Boyut:10mb
Dil:Türkçe
Joker'ın ağzından bir macerası.Türkçeçizgiroman çeviri ekibi katkılarıyla!İyi okumalar.

İndir

KÜTÜPHANEM / ÖĞRETMENLER GÜNÜ

İşte bu da benim kütüphanem. Yıllardır severek aldığım ve kelimelerin o büyülü dünyasında kaybolduğum, çoğu zaman kendimi bulduğum kitaplarım benim. Şimdilik 700 kusur kitabım mevcut. Ömrüm yettiği sürece okumaya ve satın almaya devam edeceğim son hızla. Kitaplar benden hep önde koşsunlar, bende okumak için can atayım. Tam tersine düşünmek bile istemiyorum.
Bu arada bana okumayı sevdiren, elinden kitap düşürmeyen, benimle hep yarış halinde olan :) ilkokul öğretmeni olan canım annemin ve ilköğretim müfettişi olan rahmetli dedemin de öğretmenler gününü kutluyorum. Kitapların emin ellerde, rahat uyu dedeciğim.

Pazartesi Notları #99

Son 100 yılda 61 gazetecisini öldüren ülke hangisidir? Çalışmadığınız yerden mi geldi yoksa?Sıcak süt mü, soğuk süt mü? Yoksa hiçbirisi mi?Lost'un son sezonu 2 Şubat 2010 tarihinde başlayacakmış. İşin daha sevindirici tarafı 2 saatlik bir açılış bekliyor Lost izleyicilerini... Tabii ben o sıralar ekranlardan ve Lost'dan epey uzakta olacağım. Olsun. Bölümleri birikmiş halde izlemek çok daha güzel olacak. Kendimi avutuyorum sanırım.Son günlerde İsmail YK'nın Facebook şarkısı dilimden düşmüyor. Nasıl musallat oldu bilemiyorum, bilemedikçe hasta oluyorum. Bir de adam Facebook'u çöp çatanlık sitesi gibi anlatmış eserinde. Garip vallahi.Cumhuriyet Halk Partisi için "Nasıl Muhalefet Yapılır" isimli bir kurs açılsa, başta O.Öymen olmak üzere partili vekillerin tümü katılsa nasıl olur?Sudan'da 6 çocuk idama mahkum edilmiş. Dünya ne güzel yer, güzel yer dünya!Çocukluğunuzda izlediğiniz, izlerken bayıldığınız (hayranlıktan), hafızanızın yıllara yenik düşmesi sonucu …

Ultimate Spiderman 1

Ultimate Spiderman 1
Format:cbr
Sayfa:24
Boyut:22mb
Dil:Türkçe
Ultimate Spiderman Arkabahçe Yayıncılığın çıkardığı bir seri.İyi okumalar.

İndir(uploading)